Kūrybinės industrijos
Room 404
Apie

KKC įsikūrusi elektroninės muzikos ir garso studija „Room 404“ suteiks galimybę ne tik daugiau sužinoti ar praplėsti  elektroninės muzikos kūrimo proceso žinias. Anksčiau tik teoriškai besidomėjusiems elektronine muzika ir jos kūrimu, KKC suteiks išskirtinę galimybę Lietuvoje patirti kūrybinį malonumą ir patiems išbandyti įvairius elektroninės muzikos ir garso įrašymo procesus, naudojantis retais elektroniniais muzikos instrumentais, naujausia programine ir kita technine įranga.

Profesionaliai įrengtoje ir akustiškai paruoštoje erdvėje rasite naują šiuolaikinę programinę ir techninę įrangą, kurioje gausu analoginių sintezatorių, ritmo mašinų, įvairių efektų, o klausymo malonumą užtikrina aukštos kokybės garso monitoriai. Norintys turės galimybę susipažinti ne tik su bendraminčiais mėgėjais, bet ir su šios srities specialistais: studijoje bus rengiamos edukacinės programos, įvairūs renginiai, seminarai, kuriuose patyrę šiuolaikinės muzikos kūrėjai ar prodiuseriai dalinsis savo patirtimi ir įžvalgomis.

Kontaktai
Kalendorius
event thumb
06 - Rugpjūtis
Atviras pokalbis su Tadu Kazakevičiumi | KKC fotostudija „Creo“
event thumb
07 - Rugpjūtis
Diskonektai I Kelmas
event thumb
11 - Rugpjūtis
DT CLASH | Caline with C & Ernestas Sadau
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!