Akvarelių paroda

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 24/02/2023
All Day

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


PARODA VEIKS: 02-27–03-27.
//
Akvarelistė Raimonda Rauluševičienė gyvena ir kuria Vilniuje. Autorė yra surengusi personalines parodas Kėdainiuose, Šiauliuose. Ji nuolat dalyvauja Lietuvos ir užsienio parodose, tarptautiniuose akvarelės festivaliuose ir bienalėse, pastaraisiais metais dalyvavo akvarelės bienalėje Slovakijoje ir Albanijoje.
 
R. Rauluševičienė kuria tradicinės akvarelės srityje, tačiau jos darbai išsiskiria subtilia koloristika: juose dominuoja šviesios, rudos, kartais ryškios spalvos, kurios tarpusavyje dera, sudaro harmoningą, nors ir kintantį vaizdinį.
 
Akvarelėse dominuoja gamtos motyvai, autorė jautri detalėms, ji jas niuansuoja, išgrynina. Parodoje eksponuojamose akvarelėse susitelkiama į žmogų supančią aplinką, kuri jautriai išryškinama, per ją yra siekiama atspindėti nuotaiką, emocinį išgyvenimą.
R. Rauluševičienė akvarelių kuriamas gamtos vaizdinių pasaulis subtilus ir paslaptingas, tuo pačiu gamta tampa atrama nuolatiniam prasmės ieškojimui. Tai liudija ir parodoje eksponuojamų darbų pavadinimai: „Namas prie kelio“, „Širvintos pakrantė“, „Raudona“, „Mintimis į vasarą“, „Nurimti IV“, „Beržai“ ir kt.
 
Parodos rengėjai: Kauno kultūros centras ir VšĮ Gabrielės meno galerija.
 
Parodos kuratorė Gabrielė Kuizinaitė
 
//
 
Parodų lankymas pas mus visada nemokamas! ?
Apžiūrėti paveikslus galite centro darbo metu: I–V – 08:00–22:00 /
VI–VII – 10:00–20:00