„Atvirų durų diena“ Kauno kultūros centre

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 12/10/2019
11:00 am - 7:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories No Categories


? 80-ojo Kauno kultūros centro sezono atidarymas vyks net septynias dienas, nuo 2019-10-07 iki 10-13! ?
Pilna programa ir renginio aprašymas:
https://www.facebook.com/events/2499569960325450/

Šia dieną įvyks net 13 renginių: dirbtuvės ir edukacija, chorų ir šokių kolektyvų pasirodymai, koncertai, susipažinimas su kūrybinių industrijų projektais, veikiančiais Kauno kultūros centro erdvėse.

Tai puiki proga pamatyti ne tik dažnai lankomas centro erdves, tokias kaip atnaujinta Didžioji salė, bet ir apsižvalgyti po nematytus Kauno kultūros centro pastato kampelius, paprastai prieinamus tik kolektyvų nariams.

ATVIRŲ DURŲ DIENOS PROGRAMA:

⏰ 11 val. Vaikų estrados studijos „Svajonių gija“ atvira repeticija 3–12 metų vaikams.

Laukiami 3–12 metų vaikai, norintys pažinti muzikos ir scenos pasaulį. Vaikai galės stebėti repeticiją ir pasitikrinti savo gebėjimus dainuoti.
Vadovė: Loreta Karpavičienė.
Trukmė: 1 val. (102 auditorija)
*****

⏰ 12 val. Liaudies šokio edukacija 7–10 metų vaikams su „Šėltinio“ vadove Virginija Skipariene.

„Šėltinis“ pristato lietuviškus tautinius šokius, folklorinius ratelius ir žaidimus, puoselėja sceninio šokio tradicijas. Kolektyvas nuolat koncertuoja įvairiuose Kauno renginiuose, yra Lietuvos ir Pasaulio lietuvių dainų ir šokių švenčių nuolatinis dalyvis. „Šėltinio“ koncertiniai maršrutai pasiekė daugelį Europos šalių.
Vaikai mokomi mylėti ne tik lietuvišką šokį, bet gerbti ir puoselėti tautinio meno tradicijas, nacionalinius kostiumus, pažinti savo krašto papročius, augti dorais, sąmoningais piliečiais.
Trukmė: 45 min. (Mažoji salė)
*****

⏰ 12.30 val. „Judesio laboratorijos“ šokio dirbtuvės.

Gyvendami daiktų, išorinių dirgiklių pertekusiame pasaulyje, daugelį savo judesių atliekame autopiloto būsenoje, sąmoningai nejausdami savo kūno, skirdami jam mažai kokybiško laiko. Tad kviečiame visus į atvirą Judesio Laboratorijos pamoką, kurioje sieksime dalyvius supažindinti, netgi greičiau kartu prisiminti bazinius, bet kertinius natūralaus, prigimtinio ir daugiau su gamta sinchronizuoto judėjimo būdus.

Dalyviams patartina turėti patogią, judesių nevaržančią aprangą. Judėsime be batų, tad galite su savimi turėti šiltas kojines arba būti basi. Dalyviai bus supažindinami apie kertinius natūralaus, prigimtinio ir daugiau su gamta sinchronizuoto judėjimo būdus.

Norintiems dalyvauti dirbtuvėse būtina išankstinė registracija el.paštu: mlab.kaunas@gmail.com arba pukuveras@gmail.com.

Ves Marius Pinigis.
Trukmė: 1 val. 30 min.
(Šokio namų studija – 302 auditorija)
*****

⏰ 13 val. Neoklasikinio šokio teatro „Releve“ koncertas.

Neoklasikinio šokio teatras „Releve“ propaguoja klasikinio ir šiuolaikinio šokio sintezę. Teatro vadovė ir įkūrėja – choreografė ir šokėja Rasa Butrimavičiūtė įsteigė šį kolektyvą 1989 m. ir iki šiol jam vadovauja.

„Releve“ teatre subrandinta ne viena gabių šokėjų karta. Šis neoklasikinio šokio teatras originalus siekiu klasikinio šokio pagrindus sujungti su modernaus šokio išraiškos stiliumi, kūnu perduoti mintį, jausmą, emocinį krūvį žiūrovui. Kūrybinis procesas „Releve“ prasideda baleto pamokose su pačiais mažaisiais šokėjais nuo 4-5 metų ir auginamas iki suaugusių šokėjų pagrindinės trupės. Sezono pradžiai „Releve“ labai stengiasi parodyti kūrybinio ir repeticijų darbo sudėtingumą ir mažųjų šokėjų norą įžengti į didžiąją sceną.
Svečiai: Emilija Grigaliūnaitė (klasikinė gitara) ir Rokas Generauskas (fortepijonas).
Trukmė: 1 val. (Didžioji salė)
*****

⏰ 13 val. Architektūros studijos „200M2“ edukacinės dirbtuvės „Herojų miestas“, 0–4 kl. vaikams ir jų tėveliams.

Dirbtuvių metu vaikai labiau susipažins su savo Miestu, kurdami jį, kurs ir Savo herojus, kurie tam mieste gyvens! Bus eksperimentuojama su masteliu, medžiagomis ir FANTAZIJA!. Trukmė: 1 val. 30 min. (015 aud.)
*****

⏰ 13–16 val. Elektroninės muzikos studijos „Room 404“ edukacija apie garso kūrimo sintezatoriais pagrindus.

Keletą šių elektroninių mašinų galėsite pamatyti ir su jomis pažaisti gyvai. Taip pat bus mokoma miksuoti DJ grotuvais. (404 ir 405 aud.)
*****

⏰ 14 val. Šokių pamoka senjorams su „Ainiais“.

Kviečiami šokti norintys senjorai. Vadovas Darius Žilinskas.
Trukmė: 30 min. (Mažoji salė)
*****

⏰ 14–18 val. Susipažinimas su KKC fotografijos studija, fotografija besidomintiems moksleiviams ir jų tėveliams.

Kauno kultūros centro fotografijos studija kviečia visus fotografija besidominčius moksleivius ir jų tėvelius į atvirų durų dieną. Programos metu galėsite susipažinti su būsimu neformaliojo švietimo fotografijos būreliu, dėstytojais, išbandyti foto studiją, naujausius fotoaparatus ir tuo pačiu padaryti draugo portretą! Studijoje apsilankius be draugo, portretą įamžinsime mes. (310 aud.)
*****

⏰ 15 val. Teatrinės improvizacijos edukacija „Žaidime gimsta stebuklai“ su „Kauno Kazio Binkio“ režisiere Nida Žilinskiene.

Susipažinsime su vaidybos ir improvizacijos pagrindais, spontaniškumo, scenos judesio principais. Atsipalaiduosime ir pasinersime į naujų galimybių pasaulį.

Lavinsime gebėjimus, kurie padeda atsikratyti nerimo, baimės klysti, leidžia drąsiau save išreikšti. Ugdysime bendravimo ir bendradarbiavimo gabumus, esmines žmogiškąsias kompetencijas – empatiją, toleranciją, pagarbą, mokėjimą suprasti ir priimti kitus.

Trukmė: 45 min. (407 aud.)
*****

⏰ 16 val. Susitikimas su mišrių chorų „Gintaras“ ir „Diemedis“ vadovais Jovita Kulakauskiene ir Audriumi Petrausku.
Chorai kviečia naujus narius. Trukmė: 1 val. (304 aud.)
*****

⏰ 17 val. Susitikimas su vienintelio Kaune vyrų choro „Perkūnas“ vadovu Romaldu Misiukevičiumi.
Choras kviečia naujus narius.
Trukmė: 45 min. (306 aud.)
*****

⏰ 17 val. Sportinių šokių klubas „Sūkurys“ atvers duris į savo repeticijų salę.

„Sūkurys“ svetingai atveria duris į savo repeticijų salę, kurią puošia istorinės nuotraukos ir pasiekimų trofėjai. Apie klubo istoriją pasakos nusipelniusi Lietuvos šokių trenerė Jūratė Norvaišienė.
Trukmė: 30 min. (401 aud.)
*****

⏰ 18 val. Kamerinio choro „Kamertonas“ koncertas „Atgarsiai iš Provanso“.

Kamerinis choras „Kamertonas“ šią vasarą sužavėjo prancūzus koncertuodamas unikaliose bažnyčių erdvėse Prancūzijoje. Koncerte „Atgarsiai iš Provanso“ Kauno publika išgirs
kūrinius, atliktus būtent ten.
Meno vadovas ir dirigentas Kęstutis Jakeliūnas.
Trukmė: 1 val. (Didžioji salė)

*****

Susitikime KKC.

*****

KKC / Kauno kultūros centras
Kęstučio g. 1, Kaunas.

Leave a Reply