ConTempo 2021: CM_30

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 18/08/2021
8:00 pm - 9:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Vasaros pabaigoje, kai dažnas mūsų ieškome įkvėpimų naujiems darbams, kūrybai ir gyvenimui, tarptautinis scenos menų festivalis „ConTempo“ visus, palengva grįžtančius į rudenėjantį Kauną, kviečia papildyti savo kūrybiškumo rezervuarus bei atverti duris smalsumui, juokui, nuostabai ir netikėtiems patyrimams.

Rugpjūčio 17-26 dienomis jau trečiąjį kartą Kauno mieste ir Kauno rajone vyksiantis renginys miestiečius bei miesto svečius per 10 festivalio dienų kvies pamatyti 10 geriausių Lietuvos ir Europos šiuolaikinio scenos meno projektų. Pilną festivalio programą rasite www.contempofestival.lt

Kol mokslininkai sako, kad spalvos, veikdamos informacijos apdorojimo procesus smegenyse, pakeičia žmonių elgseną ir gali turėti įtakos mūsų norui padėti kitiems, vokiečių cirko artistas Kolja Huneckas festivalio „ConTempo“ žiūrovus kviečia į pasivaikščiojimą po spalvų pasaulį, kuriame kartu su žiūrovais kuria sinestetinę spalvų erdvę, akustiškai užpildytą Rutgerio Zuydervelto sukurtomis kompozicijomis, padedančiomis stipriai patirti visatos laikinumą ir grožį.

[apie režisierių]
Kolja Huneckas 2007 m. pradėjo žongliruoti kamuoliukais. Augant susižavėjimui cirku, jis susidomėjo magija ir nuo 2013 m. šias disciplinas derina kartu. Mokydamasis cirko mokykloje, Kolja atrado savo braižą: jis derina teatrą ir vinilines plokšteles kartu su savadarbiais diskais kaip abstrakčiais objektais.

Trukmė: 50 min.
Metai: 2021
Režisierius/ atlikėjas: Kolja Huneck
Kostiumų / Scenos dizainas: Amrei Simon
Meniniai sprendimai: Benjamin Richter ir Andrea Salustri
Muzika / Kompozicija: Rutger Zuydervelt / Machinefabriek
Scenos pastatymas: Kolja Huneck & Marcus Hüttl
Sklaida: Kolja Huneck, Sophia Kurmann, Jördis Cordua

„CM_30“ yra įtrauktas į „Circus Next“ 2020–2021 m. (projektas, finansuojamas Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“), kurį finansuoja Miuncheno miestas ir „Provinciaal Domein Dommelhof Neerpelt“ bei „PERPLX Festival Kortrijk“

Festivalį pristato „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“, organizuoja VšĮ „Kultūros platforma“, finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Kauno miesto ir rajono savivaldybės.

DĖMESIO – pasirodymai mokami. Bilietus įsigyti galite čia: bit.ly/-CM_30
Festivalio abonementas: bit.ly/3zheUai

➤ Festivalyje visi norime jaustis saugūs – renginiuose lauksime visų, turinčių galimybių pasą!

Leave a Reply