Dirbtuvės „Mitinio Žvėries kilimas“

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 23/01/2022
12:00 pm - 5:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Kauno kultūros centras ir jame veikianti tekstilės studija „Gijų sodai” įsilieja į „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022″ atidarymo šventę sausio 22 d. – 23 d. pristatydami dibtuves „Mitinio Žvėries kilimas“.
 
Dirbtuvės „Mitinio Žvėries kilimas“ – tai edukacinio tekstilės meno projekto pristatymo renginys. Prisijunkite sausio 22-23 dienomis bet kuriuo metu nuo 12 iki 17 val. Kauno kultūros centro Mažojoje salėje.
 
Atvirų kūrybinių dirbtuvių metu pamatysite, kaip gimsta ir auga paslaptinga pieva. Čia, naudojant Kauno miesto ir rajono gyventojų namuose esančius nebereikalingus siūlus, bus mezgamas, neriamas, rišamas, siuvamas ir didelėse gobeleno audimo staklėse audžiamas kilimas-pieva – Kauno Mitinio Žvėries poilsio vietelė.
 
Kiekvienas apsilankęs dalyvis galės pasirinkti ir išbandyti jam patinkančią tekstilės techniką ir kartu su Kauno kultūros centro tekstilės studijos „Gijų sodai“ nariais bei profesionaliais tekstilininkais kurti pievą ir jos augalus.
 
ℹ️ Daugiau informacijos bus paskelbta artėjant renginiui.
?️ 2022 m. sausio 22-23 d. nuo 12 iki 17 val. Kauno kultūros centro Mažojoje salėje (Vytauto pr. 79, Kaunas).
? Renginys nemokamas, dalyvavimas su Galimybių pasu. Be išankstinės registracijos.
 
Projekto partneriai:
/ „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“
// Kauno rajono trečiojo amžiaus universitetas (KRTAU)
/// Stasio Lozoraičio senjorų akademija
//// Vilkijos gimnazija
 
Dirbtuvės „Mitinio Žvėries kilimas“ yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis. Šiuolaikinio Kauno mito trilogijos pirmajame veiksme „Sukilimas“ tilps net 30 skirtingų projektų, sujungsiančių 50 lokacijų Kaune ir Kauno rajone – į savaitgalio veiksmą įsitrauks 800 Lietuvos bei užsienio menininkų, atlikėjų, partnerių, kurie taps viso Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymo dalimi.
 

Leave a Reply