KKC terasa. Razmus / Bėkša / Mikalkėnas.

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 25/06/2020
7:00 pm - 8:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


KKC pradeda naują džiazo koncertų ciklą kurį atidarys Tomo Razmaus, Leonardo Bėkšos ir Arno Mikalkėno trio. Trio pristatys tradicinio „Jazz organ trio“ formato programą, kurioje skambės tiek trio narių originalios kompozicijos, tiek džiazo standartai.
Tomas Razmus – vienas įdomiausių Lietuvos saksofonistų. Jo atlikimo amplitudė nuo tadicinio bop iki free džazio stilių. Tomas yra trio „Oak Birches“ narys, nuolat pasirodo įvairiuose projektuose ir festivaliuose. Yra grojęs su M. Moore,V. Chekasin, V. Tarasov, L. Lindgren, B. Mintzer, F. Angiuli, B. Dannerlein ir kt. Taip pat T. Razmus yra pirmasis „Vilnius Jazz Young Power“ laureatas.
Leonardas Bėkša – klavišininkas ir trimitininkas, dėstantis VDU Muzikos Akademijoje. Jis yra nuolatinis Kauno, Biršrono, Vilniaus „Mama Jazz“ ir užsienio džiazo festivalių dalyvis, turintis daugelį projektų Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse.
Pagrindinės pianisto, perkusininko, kompozitoriaus ir improvizatoriaus Arno Mikalkėno veiklos sritys – džiazas, improvizacinė ir elektroakustinė muzika. Vienas pagrindinių kolektyvų, kuriuose groja A. Mikalkėnas – laisvojo džiazo trio „Ąžuoliniai berželiai“. Per savo karjerą šis kūrėjas yra grojęs ne tik su Vladimiru Tarasovu, Arkadijumi Gotesmanu, Daliumi Naujokaičiu, Liudu Mockūnu, Eugenijum Kanevičiumi ir kt., bet ir su ne mažiau įdomiais užsienio kūrėjais: Kenny Wollesenu, Michaelu Moore’u, Davidu Stackenu, Haakonu Berre, Anne Liis Poll, Nuria Andorra, Santiago Quintansu ir kt.

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.
Prašome laikytis atšaukto karantino rekomendacijų.
Bilieto kaina 5 eur.

Iki susitikimo KKC terasoje.

Leave a Reply