Fleitos ir fortepijono muzikos koncertas „Pasaulio romantikos perlai“

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 23/10/2021
5:00 pm - 6:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Fleitos ir fortepijono muzikos koncertas „Pasaulio romantikos perlai“ kviečia pasinerti į romantizmo epochos muzikos grožį, pažinti jos subtilumą bei leisti muzikai nukelti Jus į gražiausias svajones ir šilčiausius prisiminimus. Koncerte skambės fleitos (ir ne tik) repertuaro įvairių šalių kompozitorių kūriniai, savo grožiu pavergę ne vieno muzikos mylėtojo širdį.

Fleita – Monika Ryškutė
Fortepijonas – Goda Palskytė

Monika Ryškutė muzikos Bakalauro laipsnį įgijo 2017 metais, mokėsi Giedriaus Gelgoto klasėje. Studijų laikotarpiu fleitininkė buvo VDU Meno srities Akademinės komisijos nare. Monika aktyviai koncertuoja kaip solistė tiek įvairiuose kultūriniuose renginiuose, tiek rengdama rečitalius, yra ne kartą koncertavusi svetur. Ji nuolatos tobulina savo grojimo įgūdžius meistriškumo kursuose, vykstančiuose užsienyje, buria ansamblius ir yra aktyvi pedagoginėje veikloje. Kartu su mokiniais groja Alytaus jaunimo simfoniniame orkestre ,,Svajonė”.  2018 metais ji buvo asmeniškai pakviesta asistuoti tarptautiniame fleitininkų festivalyje „Didžiosios fleitos dienos“, vykusiame Maskvoje, kur buvo internetinio konkurso finalo „Mano mylimoji fleita“ komisijos narė ir vedė meistriškumo kursus konkurso nugalėtojams bei festivalio dalyviams. Ji taip pat asistavo jaunųjų talentų vasaros stovykloje Selisčyje, Tverėje, kur vedė grupines, individualias pamokas ir koncertavo vakariniuose festivalio koncertuose. Monika veda muzikos užsiėmimus Lietuvos Samariečių Bendrijos projektuose, skirtuose neįgalių vaikų socialinei reabilitacijai. 

Goda Palskytė-Mineikienė studijavo Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje. docentės Beatos Andriuškevičienės akompanimento klasėje. Pianistė toliau intensyviai tobulinasi, gilina atlikimo meno žinias, koncertuoja bei aktyviai įsitraukia į pedagoginę veiklą. Atlikėja yra daugelio respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. Vienas iš reikšmingiausių laimėjimų yra 2017m. pelnyta II vieta Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje rengtame koncertmeisterių konkurse, kuriame pianistei iliustravo Kauno muzikinio teatro solistė Raminta Vaicekauskaitė. Goda taip pat dalyvauja įvairiuose meistriškumo kursuose, kuriuose gilina tiek praktines, tiek teorines žinias. Goda aktyviai dalyvauja įvairiuose kultūriniuose renginiuose ir kaip pedagogė, ir kaip koncertmeisterė. Ji aktyvi tiek koncertinėje, tiek organizacinėje pedagoginėje veikloje.

Monikos ir Godos duetas susibūrė akademiniais studijų tikslais 2017 metų žiemą, tačiau repeticijų metu muzikantės tapo tikromis scenos bičiulėmis. Įvairių muzikinių situacijų sprendimai, puikus komandinis darbas, dalinimasis idėjomis ir spalvingų muzikinių interpretacijų ieškojimo troškimas atlikėjas  subrandino tiek jų grojamo repertuaro, tiek muzikinės estetikos prasme. Atlikėjos aktyviai koncertuoja įvairiuose kultūriniuose renginiuose bei pačios organizuoja jų dueto koncertus įvairiuose Lietuvos miestuose.

/ Koncerto data: 2021-10-23, šeštadienis.

// Koncerto laikas: 17:00 val.

/// Koncerto vieta: KKC/Kauno kultūros centras
 
//// Renginys su Galimybių pasu.
Bilietai parduodami kakava.lt. Bilieto kaina – 7 eurai.

 

 

See less

Leave a Reply