Garbanotas

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 22/03/2024
8:00 pm - 9:30 pm

Categories


„Garbanotas“ kviečia į ypatingo formato koncertą

Koncertai vyks kovo 15 d. Šv. Jonų Bažnyčioje Vilniuje ir kovo 22 d. Kauno Kultūros centre.

 

Daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti alternatyvaus roko grupė „Garbanotas“ kviečia visus susirinkti po vienu stogu ir pasiūbuoti ryškiais prisiminimais, pabanguoti jaukiomis nuotaikomis. Koncertuose skambės muzika iš albumo „Kūnas dangaus“, o grupė dovanos koncertą pasirodydama neįprasta sudėtimi – drauge su styginių kvartetu ir arfomis.

 

Pristatydama koncerto viziją grupė „Garbanotas“ teigia suvirpinsianti vakaro atmosferą stygomis ir iš pačios širdies gelmių į dangų paleisianti gražiausias savo dainas, pritariant smuikams, violončelėms ir arfoms. „Prikelti senus brangius prisiminimus ir supinti juos su šiandienos gyvenimu. Ar gali būti kas geriau? Kviečiame visus susirinkti į vieną vietąir suktis, šviesti, pleventi, šaukti, keliauti ir ieškoti savo vietos šitam pasaulio margumyne”, – tokią vyksiančių pasirodymų viziją regi grupė „Garbanotas“.

 

Koncertuose skambėsiantis naujausias grupės albumas pavadinimu „Kūnas dangaus”, pasirodęs 2023 metų pradžioje – subtilus lengvosios muzikos ir poezijos sintezės muzikos kūrinių rinkinys. Albume nugulusios dainos – tai devynios istorijos apie tai, kaip kūnai susitinka, išsiskiria, vienas kitą traukia ir stumia. Dainų tekstuose aidi mintys apie norą išmokti išgirsti, įsiklausyti ir keliauti šiame gyvenime bendrystėje su kitais. Albume, kuris jau per pirmąsias išleidimo dienas sulaukė didelio klausytojų bei muzikos profesionalų ir apžvalgininkų dėmesio, skamba tiek grupės narių Manto ir Šarūno Joneikių, tiek jaunosios kartos poeto Mariaus Luckos bei lietuvių poezijos klasiko Pauliaus Širvio tekstai lietuvių kalba.

 

Bilietai: bit.ly/3NB55NT