Joninės Kaune 2019

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 23/06/2019
8:00 pm - 11:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories No Categories


Nerekomenduojame trumpiausią metų naktį marinuotis namuose. Vasarai jau įkaitinus kviečiame į vieną mėgstamiausių lietuvių švenčių, nors švenčiama ši diena visame pasaulyje. Joninės, dar žinomos kaip Rasos, Kupolės, Saulės ar Krešės, siūlo kauniečiams ir miesto svečiams pakilti nuo televizijos ekranų ir įsisukti į vakarinį veiksmą Jūsų ir mūsų mylimiausio miesto Senamiestyje.

Šių metų Joninių šventės programoje: folkroko grupė „Kūjeliai“ ir „Zucchero Tribute Band LT“. Taip pat pasirodys Kauno kultūros centro folkloro ansamblis „Gadula“, sutartinių giedotojų grupė „Sasutalas“, Vandžiogalos laisvalaikio salės tradicinė kapela, Kauno kultūros centro liaudiškų kolektyvų ir Kauno kolegijos ansamblis „KauKas“ bei Kauno technikos kolegijos ansamblio „Pušynėlis“ šokėjai.

Po sceninių pasirodymų folkloro ir liaudiškų kolektyvų dalyviai kviečia nepabėgti: persikėlus į upių santaką tautinių tradicinių puoselėtojai siūlo sudalyvauti tradicinėje Joninių šventės dalyje. Pievoje už Kauno Santakos parko aukuro lauks sutikimas pro vartus, apeigos prie aukuro, duonos dalinimas, vainikų pynimas ir plukdymas, apeiginiai rateliai ir kitos tradicinės šventės dalys.

/////

KŪJELIAI
bit.ly/2HV4UM2

ZUCCHERO TRIBUTE BAND LT
bit.ly/2EVGn7z

GADULA (Kauno kultūros centras)
bit.ly/2WlAriS

SASUTALAS (Kauno kultūros centras)
bit.ly/2WlAriS

VANDŽIOGALOS LAISVALAIKIO SALĖS TRADICINĖ KAPELA
bit.ly/2MqleZd

KAUKAS (Kauno kultūros centras, Kauno kolegija)
bit.ly/2ZecEyx

PUŠYNĖLIS (Kauno technikos kolegija)
bit.ly/2IiLyiR

/////

Renginys nemokamas.

/////

Renginio pradžia – 20 val.

Renginio vedėjas – Edvinas Vadoklis.

/////

Kauno pilies loma / Santakos parkas
Pilies g. 17
Kaunas

Leave a Reply