KINAS KAIP TERAPIJA: Akloji zona

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 06/11/2021
4:00 pm - 6:30 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


?? ????? ???? ?????̇?? ???????? ???? ??? ???? ?̌?????? ???????̨ ???????̨?
 
Kauno kino centras „Romuva“ kviečia dalyvauti nemokamuose kino terapijos seansuose, kuriuos pristatys kvalifikuoti specialistai. Ketvirtojo projekto renginio metu rodysime norvegišką Tuva Novotny dramą „Akloji zona“. Seansą ves sveikatos psichologė Oksana Čekavičienė, kurios interesų sritis apima vaikų ir paauglių emocinius, elgesio ir bendravimo sunkumus. Savo darbe O. Čekavičienė taiko psichologinio konsultavimo technikas, įvairius psichoterapinius metodus, relaksacijos, pasakų, dailės, žaidimų, filmų terapiją.
 
Apie filmą „Akloji zona“. Marija, Andersas, jų duktė Tėja ir sūnus Bjornas – laiminga ir darni šeima, kurios kasdienybėje, atrodytų, nėra vietos negandų debesims. Tačiau, kai vieną dieną juos sudrebina nelaimingas atsitikimas, kiekvienam tenka suvokti tikrąją tobulo gyvenimo spektaklio kainą. Norvegės Tuvos Novotny debiutas savo emocinio išgyvenimo įtaiga gali būti lyginamas su garsiuoju E. Muncho paveikslu „Klyksmas“: aktorių nepriekaištingai artikuliuojama emocijų gama neišvengiamai priverčia žiūrovus patirti katarsį.
 
Renginys nemokamas, tačiau privaloma registracija: https://forms.gle/8GZZaAKscWRXRJ2k9
 
Renginyje reikalingas galimybių pasas.
 
Daugiau informacijos apie ciklo renginius: https://www.kcromuva.lt/lt/repertuaras
 
Kino terapijos seansų „Kinas kaip terapija“ ciklas yra projekto „Istrigę celiulioide — kinas kaip socialinės integracijos priemonė“ dalis, kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Interreg“ lėšų.
 
Projekto partneriai: Elko kultūros centras, Kauno kultūros centras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Leave a Reply