KINAS KAIP TERAPIJA: Išgyventi vasarą

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 27/10/2021
6:30 pm - 9:00 pm

Categories


?? ????? ???? ????̇?? ???̌???? ???? ??? ????̇?? ?̨?????? ?????????? ??̌?̌?̄?????
 
Kauno kino centras „Romuva“ kviečia dalyvauti nemokamuose kino terapijos seansuose, kuriuos pristatys kvalifikuoti specialistai. Pirmojo projekto renginio metu rodysime Marijos Kavtaradzės filmą „Išgyventi vasarą“. Seansą ves Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovė, psichologė Jūratė Marcinkevičienė savo praktikoje taikanti kognityvinės elgesio, meno terapijos metodus ir relaksacijos technikas.
 
Apie filmą „Išgyventi vasarą“. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipolinio sutrikimo manijos fazę išgyvenantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Kelyje galinėdamasi su vidiniais demonais trijulė pamažu atranda tarpusavio ryšį. Regis, lengva vasariška kelionė virsta pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma.
 
/ Renginys nemokamas, tačiau privaloma registracija: https://forms.gle/Y5Q1vsnK3GAjjHMJ8
// Renginyje reikalingas galimybių pasas.
/// Daugiau informacijos apie ciklo renginius: https://www.kcromuva.lt/lt/repertuaras
 
Kino terapijos seansų „Kinas kaip terapija“ ciklas yra projekto „Istrigę celiulioide — kinas kaip socialinės integracijos priemonė“ dalis, kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Interreg“ lėšų.
 
Projekto partneriai: Elko kultūros centras, Kauno kultūros centras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Leave a Reply