KINAS KAIP TERAPIJA: Širdys

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 09/11/2021
6:30 pm - 9:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


?? ????? ???? ????̇?? ?????̨????? ?̌?????? ????̌????????̨ ??????????̨ ?? ??̨ ??? ????̌????
 
Kauno kino centras „Romuva“ kviečia dalyvauti nemokamuose kino terapijos seansuose, kuriuos pristatys kvalifikuoti specialistai. Penktojo projekto renginio metu rodysime Justino Krisiūno filmą „Širdys“. Seansą ves Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovė Gitana Stasytienė, daug metų dirbusi su elgesio ir mokymosi motyvacijos problemų turinčiais mokiniais bei jų šeimomis, pati susidūrusi su sunkia onkologine liga.
 
Apie filmą „Širdys“. Istorija rutuliojasi praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio Lietuvoje, toli nuo miesto šurmulio vaizdingame gamtos prieglobstyje įsikūrusioje sanatorijoje. Šios įstaigos gyventojai – stebuklo belaukiantys paaugliai. Jie serga širdies ligomis. Į šią sanatoriją ir patenka Saulius, neblogas bėgikas, netikėtai susmukęs distancijos vidury. Jau pačią pirmąją dieną Sauliui į akį krinta sanatorijos senbuvė, donoro širdies belaukianti Milda. Įprastas paaugliškas susižavėjimas palaipsniui perauga į tikrą pirmąją meilę. Meilę, kuri nepaiso jokių kliūčių, kuri nebijo draudimų, kuri negirdi proto balso, kuriai neįmanoma atsispirti, kuri yra pavojinga, kuri išlieka visam gyvenimui ir yra stipresnė net už mirtį.
 
Renginys nemokamas, tačiau privaloma registracija: https://forms.gle/W3Htd8B8aFVLkdhu9
 
Renginyje reikalingas galimybių pasas.
 
Daugiau informacijos apie ciklo renginius: https://www.kcromuva.lt/lt/repertuaras
 
Kino terapijos seansų „Kinas kaip terapija“ ciklas yra projekto „Istrigę celiulioide — kinas kaip socialinės integracijos priemonė“ dalis, kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Interreg“ lėšų.
 
Projekto partneriai: Elko kultūros centras, Kauno kultūros centras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Leave a Reply