Koncertas „Balti žiemos sapnai“

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 07/12/2023
6:30 pm - 8:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Artėjant stebuklingoms žiemos šventėms, KKC neoklasikinio šokio teatras „Releve“ pristatys kauniečiams ir miesto svečiams jau tradiciniu tapusį, žiemos sezonu šokiais sušildantį koncertą „Balti žiemos sapnai“. 🩰❄️
Koncertas vyks gruodžio 7 d. 18:30 val.
Šventiniame koncerte karaliaus šokis ir klasikinė muzika!🎶
//
Pasak teatro vadovės Rasos Butrimavičiūtės, šokis ir muzika yra neatsiejami. Muzika diktuoja ir veda scenoje esančius šokėjus, kurie judesiu ir emocijomis perteikia ir atspindi joje užslėptus, nepasiekiamus lobius, atgaivina ir įkvepia gyventi vėl ir vėl.
 
Programoje:
🔹Koncerto metu bus atliktos neoklasikinio šokio teatro „Releve“ šį sezoną puikiai tarptautiniuose konkursuose įvertintos choreografinės miniatūros bei kompozicijos. Išvysime ir premjerą – choreografinį pastatymą „Nerimastinga jūra“ (muzikos autorius K. M. Tankevičius, choreografijos autorė R. Butrimavičiūtės).
🔹Įdomus, energija alsuojantis, stipraus judesio pripildytas autorinis šokis „BŪTI” (autorė-atlikėja V. Mardosaitė „Ajja“).
🔹Kompozitoriaus J. Messanet nepaprasto grožio „Meditation“ atliks pianistė Goda Palskytė-Mineikienė.
🔹Vakaro gerbiami svečiai – „Nepriklausomas plastinės dramos teatras“ (vadovas-režisierius V. Bortkevičius). Žiūrovams jie pristatys ištrauką iš spektaklio „Gimimo mitas“, kuri tarptautiniame žmonių su negalia festivalyje Lenkijoje buvo puikiai įvertinta žiuri komisijos.
🔹Koncertą papuoš Garliavos muzikos mokyklos moksleivės, fortepijono klasės mokinės. Skambės kūriniai fortepijonui „Fontanas lietuje“, „Ragana“ ir kt. Mergaičių mokytoja G. Palskytė-Mineikienė.
 
❄️ Renginys nemokamas ir tinkamas visai šeimai! ❄️