Mitinio Žvėries kilimas | Kūrybinės tekstilės dirbtuvės

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 05/09/2021
3:00 pm - 4:30 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Spalio 5 d. 15 val. kviečiame sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Mitinio Žvėries kilimas“, kurias ves Kauno kultūros centro tekstilės studijos „Gijų sodai“ vadovė Agnietė Janušaitė-Vitkūnienė.
 
Nuo 15 iki 16:30 val. galėsite susipažinti su edukaciniu tekstilės meno projektu „Mitinio Žvėries kilimas“, kurį tekstilininkė vysto kartu su KKC tekstilės studijos „Gijų sodai“ nariais bei profesionaliais tekstilininkais nuo birželio mėnesio ir visus ateinančius 2022 – uosius metus.
Projekto idėja – kartu su Kauno miesto ir rajono bendruomenių nariais, naudojant namuose esančius nebereikalingus siūlus, kurti didelio formato rankų darbo kilimą, vaizduojantį pievą, kurioje „įpratęs ilsėtis mitinis Kauno Žvėris“. Projektas įtrauktas į „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ atidarymo savaitgalio programą.
 
Atvirų kūrybinių dirbtuvių metu, išgirsite ne tik apie patį projektą ir jo eigą, bet ir apie mezgimo, nerimo, siuvimo, rišimo ir gobeleno audimo staklėse technikas. Kiekvienas apsilankęs dalyvis (-ė) galės pamatyti, kaip gimsta ir auga paslaptinga pieva bei tapti projekto dalyviais – išbandyti ir pasirinkti jiems patinkančią tekstilės techniką ir kartu kurti jos augalus (tiek dirbtuvėse tiek savo pačių namuose).
 
Dirbtuvės nemokamos, reikalingomis priemonėmis pasirūpins organizatoriai, o jums tereikia ateiti ir sudalyvauti!
 
Susitikime antradienį, spalio 5 dieną nuo 15 val. Kauno kultūros centro 102 auditorijoje!
 
? REGISTRACIJA:
/ Primename, dalyvavimas renginyje tik su Galimybių Pasais (arba kitu skiepijimo, persirgimo arba prasitestavimo faktą liudijančiu dokumentu) ir išankstine registracija.
// Registruotis galite čia: https://cutt.ly/VEUp0pV arba tel. +370 37 309662
 
 
Projektas „Mitinio Žvėries kilimas“ yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Leave a Reply