Pianistės Ievos Dūdaitės koncertas

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 30/12/2023
6:00 pm - 7:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


„Maestra Dūdaitė turi techninį meistriškumą ir, svarbiausia, puikią muzikinę širdį.” Pacho Flores, Deutsche Grammophone
 
IEVA DŪDAITĖ – žymi Lietuvos pianistė, koncertavusi visame pasaulyje, įskaitant prestižines pasaulio sales Amsterdame, Londone, Berlyne, Čikagoje, Meksikoje.
 
Jos koncertus transliavo Lietuvos, Didžiosios Britanijos Rusijos, Vokietijos ir Olandijos radijas bei televizija. Abu Ievos albumai nominuoti OPUS KLASSIK 2020 ir 2022 apdovanojimams „Geriausio įrašo” ir „Geriausio atlikėjo” kategorjiose. Dūdaitė nuolat pasirodo valstybių vadovams. Pagrindiniai 2022/23 metų sezono įvykiai – turas su Marija Dūdaite po gimtąją Lietuvą, Europą ir Kiniją, muzikinės knygos su leidykla „Alma littera” rašymas, autorinių kompozicijų kūryba ir nauja filmų muziką apjungianti programa. Ieva turi dovaną kalboms. Iš viso ji laisvai kalba aštuoniomis kalbomis, įskaitant muziką.
 
„Meilės laiškas Kalėdoms” – tai programa, vienijanti gražiausias klasikines melodijas, kurios siejamos su žiema ir šilčiausiomis metų šventėmis. Naujųjų metų išvakares kviečiame sutikti apsuptiems pakilios nuotaikos ir nuostabios muzikos! Kur bekoncertuotų tarptautiniu mastu, atlikėja sulaukia gausybės klausytojų, vertinančių ne tik jos gyvai atliekamą muziką, kompaktines plokšteles, bet ir pavergiantį bendravimą su publika.