Plenero „Laikinoji sostinė tapyboje“ parodos atidarymas

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 21/06/2019
4:00 pm - 6:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories No Categories


Birželio 17-21 d. Kauno kultūros centras kartu su VšĮ „Gabrielės meno galerija“ organizuoja Laikinosios sostinės šimtmečiui skirtą dailininkų plenerą „Laikinoji sostinė tapyboje“. Siekiant dalinimosi patirtimi tikslo ir, kad šiandieninį Kauną įamžinančioje parodoje atsiskleistų skirtingų žvilgsnių laikinoji sostinė, dalyvauti plenere pakviesti profesionaliąją tapybą ir mėgėjų meną atstovaujantys dailininkai.

Plenere dalyvaus tapytojai Gintautas Vaičys, Gitas Markutis, Valentinas Jankauskis, menininkė iš Ukrainos Marina Čopei, Zita Virginija Tarasevičienė, Rūta Barniškytė-Klusienė, Vida Bagdonienė, Regina Cemnolonskienė, Natalija Karpinskienė, Gražina Ašmienė, Juozas Ivanauskas ir kiti.

Pagrindinė plenero tema – Kauno istorinio ir kultūrinio konteksto refleksija. Menininkai yra skatinami ieškoti ir įprasminti Kauno istorinės atminties atspindžius, Kauno kaip laikinosios sostinės savimonę ir jos ženklus. Šiuolaikinis žvilgsnis į Kauno miesto istorijos, architektūros, miesto dvasios fenomeną greičiausiai skatins naujas menininkų interpretacijas bei naujus kūrybinius vaizdinius.

Penktadienį, birželio 21 d. Kauno kultūros centre bus surengta bendra plenero metu sukurtų darbų paroda.

Leave a Reply