Projekcijos Kaune: Visos nemiegotos naktys

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 03/09/2021
8:00 pm - 11:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir „Meno avilys“ Kauno gyventojams pristato nemokamų filmų peržiūrų programą, lydimą psichologų ir psichikos sveikatos specialistų pristatymų, diskusijų ir terapinių pokalbių apie emocinę savijautą. Programą sudaro penki filmai, nagrinėjantys tapatybės paieškų, savižudybių, nerimo įveikos, vienatvės ir pozityviosios psichologijos temas.

Pirmasis renginys, skirtas pasaulinei jaunimo dienai, vyks ?????̇?? ? ?. ????? ?????̄??? ?????? ????????. ??:?? ???????? ????? ?̨ ????????̨ ????? „????? ?????????? ??????“ ????̌??̄??̨. Filmą pristatys Girvydas Duoblys – „Galiu gyventi” koalicijos advokacijos vadovas ir Pilietinių iniciatyvų centro vadovas.

????̌??? ???? ?????̨ >>> ????? ?????????? ?????? / All These Sleepless Nights / rež. Michal Marczak / 2016 / 104 min. Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Varšuva, kaip ir Berlynas 2000-ųjų pradžioje, dabar yra kylanti Europos kūrybiškumo sostinė, kurioje knibždėte knibžda stilingų dvidešimtmečių, besistengiančių atrasti savo vietą dvilypiame mieste, draskomame traumų iškamuotos praeities, bet jau žvelgiančiame į ryškią ir nepasiekiamą ateitį. Šiame dokumentikos ir fikcijos hibride matome dviejų Varšuvos dvidešimtmečių Krzysztofo ir Michało naktį pilną vakarėlių, meilės, elektroninės muzikos ir kažko ypatingo laukimo. Jaunuolių gyvenimas verda ir svarbiausi atsiminimai formuojasi visiems aplink miegant.

????? ??????? >>> https://www.youtube.com/watch?v=toRRACvGp60

?̨ ?̌?̨ ???????̨ ?????????? ??̌????????̇ ???????????? >> https://bit.ly/3mALlgS

Renginių seriją organizuoja kino ir medijų tyrimų centras “Meno avilys” ir Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Leave a Reply