Projekcijos Kaune: Visos nemiegotos naktys

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 03/09/2021
8:00 pm - 11:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir „Meno avilys“ Kauno gyventojams pristato nemokamų filmų peržiūrų programą, lydimą psichologų ir psichikos sveikatos specialistų pristatymų, diskusijų ir terapinių pokalbių apie emocinę savijautą. Programą sudaro penki filmai, nagrinėjantys tapatybės paieškų, savižudybių, nerimo įveikos, vienatvės ir pozityviosios psichologijos temas.

Pirmasis renginys, skirtas pasaulinei jaunimo dienai, vyks 𝗿𝘂𝗴𝘀𝗲̇𝗷𝗼 𝟯 𝗱. 𝗞𝗮𝘂𝗻𝗼 𝗸𝘂𝗹𝘁𝘂̄𝗿𝗼𝘀 𝗰𝗲𝗻𝘁𝗿𝗼 𝘁𝗲𝗿𝗮𝘀𝗼𝗷𝗲. 𝟮𝟬:𝟬𝟬 𝗸𝘃𝗶𝗲𝘀𝗶𝗺𝗲 𝘃𝗶𝘀𝘂𝘀 𝗶̨ 𝗻𝗲𝗺𝗼𝗸𝗮𝗺𝗮̨ 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗼 „𝗩𝗶𝘀𝗼𝘀 𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝗴𝗼𝘁𝗼𝘀 𝗻𝗮𝗸𝘁𝘆𝘀“ 𝗽𝗲𝗿𝘇̌𝗶𝘂̄𝗿𝗮̨. Filmą pristatys Girvydas Duoblys – „Galiu gyventi” koalicijos advokacijos vadovas ir Pilietinių iniciatyvų centro vadovas.

𝗣𝗹𝗮𝗰̌𝗶𝗮𝘂 𝗮𝗽𝗶𝗲 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗮̨ >>> 𝗩𝗶𝘀𝗼𝘀 𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝗴𝗼𝘁𝗼𝘀 𝗻𝗮𝗸𝘁𝘆𝘀 / All These Sleepless Nights / rež. Michal Marczak / 2016 / 104 min. Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Varšuva, kaip ir Berlynas 2000-ųjų pradžioje, dabar yra kylanti Europos kūrybiškumo sostinė, kurioje knibždėte knibžda stilingų dvidešimtmečių, besistengiančių atrasti savo vietą dvilypiame mieste, draskomame traumų iškamuotos praeities, bet jau žvelgiančiame į ryškią ir nepasiekiamą ateitį. Šiame dokumentikos ir fikcijos hibride matome dviejų Varšuvos dvidešimtmečių Krzysztofo ir Michało naktį pilną vakarėlių, meilės, elektroninės muzikos ir kažko ypatingo laukimo. Jaunuolių gyvenimas verda ir svarbiausi atsiminimai formuojasi visiems aplink miegant.

𝗙𝗶𝗹𝗺𝗼 𝗮𝗻𝗼𝗻𝘀𝗮𝘀 >>> https://www.youtube.com/watch?v=toRRACvGp60

𝗜̨ 𝘀̌𝗶̨ 𝗿𝗲𝗻𝗴𝗶𝗻𝗶̨ 𝗿𝗲𝗶𝗸𝗮𝗹𝗶𝗻𝗴𝗮 𝗶𝘀̌𝗮𝗻𝗸𝘀𝘁𝗶𝗻𝗲̇ 𝗿𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗶𝗷𝗮 >> https://bit.ly/3mALlgS

Renginių seriją organizuoja kino ir medijų tyrimų centras “Meno avilys” ir Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Leave a Reply