Ramutės Paulikaitės tapybos parodų ciklai „Apokalipsė“ir „Sekmadienio link“

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 02/04/2024
All Day

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Kauno kultūros centre dviem mėnesiams įsikurs menininkės Ramutės Paulikaitės tapybos parodų ciklai „Apokalipsė“ir „Sekmadienio link“. 🌷

Parodos atidarymas-šokio performansas „Iš paveikslo į paveikslą“ vyks kovo 12 d. 18:00-18:30 val. Informacija: https://fb.me/e/41Bo30guz

Paroda bus eksponuojama nuo 2024 kovo 12 d. iki gegužės 12 d.

Parodos lankymas nemokamas!

//

Skuodiškė dailininkė Ramutė Paulikaitė pristato parodų ciklus „Apokalipsė“ir „Sekmadienio link“.

Pasak dailininkės, ji pati pastebėjusi savyje kūrėjo-ieškotojo dvasią nuo 2000 metų, kai buvo surengta pati pirmoji autorinė tapybos paroda. Būtent nuo tų metų Ramutė yra surengusi daugiau nei 20 autorinių parodų Lietuvos miestuose ir miesteliuose bei užsienio šalyse.

Pasak Ramutės, ji neišskirianti nei vieno meno istorijos laikotarpio, dėl to kad kiekvienas iš jų turėjo ir turi savo privalumų bei trūkumų. Būtent dėl šito Ramutės kūryba neparemta jokiomis formulėmis. Ne paslaptis, kad jos darbuose labiau už viską dominuoja besikeičiantys pasaulėžiūra, pasaulėmata, pasaulėjauta, kintančios realybės pajutimas, taip pat skirtingi psichologiniai, socialiniai, ekonominiai bei politiniai veiksniai.

„Apokalipsė“ – viena iš seniausių ir neišsemiamų įvairių sričių menininkų šaltinių, prie kurios stabtelėjęs žmogus norom nenorom yra priverstas susimąstyti apie pradžią ir pabaigą, pabaigą ir pradžią, tiek pasaulio sutvėrimo mastu, tiek kaip asmens egzistencinio klausimo.

„Sekmadienio link“ ciklu autorė atveria galimybę pasinerti į simbolių kalbą