Restoranėlio KKC erdvėse atidarymas!

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 12/07/2023
6:30 pm - 7:30 pm

Categories


Kultūringų vakarų ieškantiems – liepos 12 d. kviečiame į nemokamą koncertą bei restoranėlio mūsų erdvėse „Kultūros sodas“ atidarymą.   

Rytoj, liepos 12 d., Vytauto pr. ir Kęstučio g. sankryžoje įsikūrusi Kauno kultūros centro (KKC) terasa kviečia dviems progoms: nemokamam saksofonisto koncertui bei KKC duris atveriančio restoranėlio „Kultūros sodas“ atidarymui.

Mūsų pirmajame aukšte įsikursiantis restoranėlis „Kultūros sodas“ kasdien vaišins dienos pietumis, taip pat pasirūpins, jog kultūros centro renginių svečiai turėtų užkandžių ir gėrimų vakare, įsitaisę moderniai įrengtoje KKC lauko terasoje.

Restoranėlio atidarymas vyks liepos 12 d. – nuo 11 val. čia bus galima skanauti dienos pietumis, o 18:30 val. į terasą pakvies Barzdoto saksofonisto slapyvardžiu prisistatantis muzikantas Regimantas. 19:30 val. kartu su mažaisiais svečiais bus galimybė daužyti pinjatą, lis saldainių lietus!

Renginys nemokamas, tikslus terasos adresas – Vytauto pr. 79, Kaunas. Įėjimas – per Vytauto p. esančias duris.

KKC vidiniame kieme įrengta terasa skaičiuoja ketvirtus savo metus. Per tą laiką terasoje surengta daugybė koncertų, pasikalbėjimų, šokio spektaklių, kino filmų peržiūrų ir kitų jaukių renginių.

Deja, dėl karo Ukrainoje pradžios, KKC veiklos buvo apribotos, pastate kelioms naktims įsikurdavo į Kauną atvykusios karo pabėgėlių šeimos, tad ir terasoje 2022 m. šiltuoju sezonu kultūrinės veiklos nebevyko.

Šią vasarą mūsų terasoje jau skambėjo festivalio „Šaknys“ surengtas atlikėjo Luko Pilkausko, grupių „Abudu” bei „Jauti” koncertas, taip pat du nemokamus džiazo koncertus dovanojome patys.

 

Terasa bei kitos Kauno kultūros centro erdvės yra nuomojamos, informaciją apie tai galima rasti internetinėje svetainėje www.kaunokulturoscentras.lt arba teirautis el. paštu t.simanaviciute@kaunokulturoscentras.lt.