Samanta TINA ir Edgaras LUBYS. Istorija apie mus – ATŠAUKTAS

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 20/02/2020
7:00 pm - 8:30 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories No Categories


SAMANTA TINA ir EDGARAS LUBYS – Renginys atšauktas.

Istorija apie mus

Lietuvoje jau gerai žinoma latvių atlikėja Samanta Tina ir charizmatiškasis niekada nesiliaujantis stebinti Edgaras Lubys kviečią į išskirtinį koncertą “ Istorija apie mus”. Bus šiltas, jausmingas, romantiškas vakaras, o juk šiluma ir meilė yra tai, ko kasdien reikia kiekvienam žmogui, ir tikriausiai nėra nė vieno kūrinio, kuriame neatrasime meilės.

Būkite mylimi ir mylėkite“, – taria duetas kviesdamas Jus vasario 20 d. 19 val. į Kauno kultūros centrą.

Samanta Tina – išskirtinio, galingo balso savininkė, ne vieno tarptautinio konkurso nugalėtoja ir prizininkė, taip pat mylima Lietuvos žiūrovų po jos dalyvavimo TV projektuose „Lietuvos balsas“ bei „Žvaigždžių duetai“ .
Edgaras Lubys, anksčiau buvo žinomas kaip Amberlife – lietuvių lengvojo roko muzikos atlikėjas, buvusios grupės „Amberlife“ vokalistas ir dainų kūrėjas.
Ypač pasižymėjo televizijos projektuose „Auksinis balsas” ir “Muzikinė kaukė” , kuriuose atskleidė ne tik savo vokalinį bet ir aktorinį talentą. Per daugiau nei dešimt karjeros metų sukūrė daugybę žinomų kūrinių.

Eklektiškas repertuaras, nuoširdus atlikimas, aktyvus renginio svečių įtraukimas, leis pajausti romantizmu ir ugnimi alsuojančią muziką, skambant puikiai kiekvienam pažįstamiems hitams.

Leave a Reply