Spektaklis LAIMĖ YRA LAPĖ | Kaunas

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 22/02/2020
3:00 pm - 4:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories No Categories


Dar ryškesnis, spalvingesnis ir žaismingesnis spektaklis vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė” atvyksta į Kauno kultūros centrą! Pasinerkite į nuostabiosios Lapės ir berniuko Povilo vaizduotės pasaulį kartu!

Spektaklis vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė“, pagal to paties pavadinimo E. Daciūtės ir A. Kiudulaitės knygą, yra skirtas 5-10 metų vaikams, tačiau jame pasakojama istorija, vertybės sujaudins ne tik mažą, bet ir didelį. Galbūt ne vienas, pamatęs spektaklį, susimąstys, o kokia jo laimės spalva? O gal berniuko, mamos, tėčio, lapės personažuose atpažins save ar savo artimą?

Tie, kas jau skaitė knygą, turės puikią galimybę palyginti knygos personažus su juos vaidinančių aktorių sukurtais veikėjais, na o tie, kurie su Povilu ir Lape susipažins pirmą kartą, turės tikrą džiaugsmą akims ir sielai. Spektaklis „Laimė yra lapė” – dar viena beprotiškai tikra istorija apie draugystę ir jos ištikimus palydovus – dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą.

Du žaismingus žiemos ir pavasario savaitgalius Kauno kultūros centre vaikų ir tėvelių laukia susitikimas su daugybe knygos puslapiuose apsigyvenusių personažų, gyva muzika ir daug pašėlusio, nuotaikingo veiksmo. Linksmas ir energingas spektaklio veiksmas įtraukia vaikus ir jų tėvelius nuo pirmos minutės, o juokas ir geros emocijos trykšta viso spektaklio metu.

Bilietus į spektaklį įsigyti galima „Bilietai.lt“ bilietų pardavimo kasose arba internetu.

Režisierius, inscenizacijos autorius: Mantas Verbiejus
Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Liuka Songailaite
Muzikinis apipavidalinimas: Jonas Krivickas
Vaidina: Daiva Rudytė, Paulius Valaskevičius, Jonas Krivickas

SUSITIKIME SPEKTAKLIUOSE:
– Vasario 22 d.
– Balandžio 26 d.

Leave a Reply