Spektaklis „Šventežeris“ / Tapybos paroda / Judesio laboratorija

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 07/10/2019
5:00 pm - 8:30 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories No Categories


? 80-ojo Kauno kultūros centro sezono atidarymas vyks net septynias dienas, nuo 2019-10-07 iki 10-13! ?
Pilna programa ir renginio aprašymas:
https://www.facebook.com/events/2499569960325450/

Pirmadienio programa:

17 val. Dailės studijos „Vaivorykštė“ naujausių tapybos darbų parodos atidarymas.

Dailės studija „Vaivorykštė“, veikianti nuo 1946 metų, beveik tiek, kiek ir pats Kauno kultūros centras, kviečia į studijos narių klasikinės realistinės tapybos parodą. Kiekvieną kūrybinio sezono atidarymą dailės studija „Vaivorykštė“ eksponuoja tapybos darbus, atliktus praėjusio kūrybinio sezono metu. Parodoje eksponuojami įvairių profesijų, išsilavinimo žmonių darbai, sukurti ir studijoje, ir gamtoje.
2019 metų parodoje bus eksponuojami tapybos paveikslai, kurių epicentre visuomet skirtingi objektai – natiurmortai, peizažai įvairiais metų laikais, gyvūnai.

Meno vadovė Agnietė Janušaitė-Vitkūnienė.
Vieta: fojė.

*****

18.30 val. Atviros „Judesio laboratorijos“ pamokos.

Judesio Laboratorija – tai platforma, suteikianti galimybę save atrasti, išreikšti ir tobulinti per šokį ir judesį. Šokis ir judesys yra dvi kertinės Judesio Laboratorijos veiklos kryptys, vystomos atskirai, bet ir turinčios abipusį nuolatinį ryšį. Kasdienių užsiėmimų metu siekiama metodiškai ir aiškiai supažindinti su tam tikromis šokio rūšimis ir specifinėmis jų technikomis. Suteikiama galimybė geriau suprasti judesį, sklandžiau, plastiškiau ir kūrybiškiau judėti, tapti dėmesingesniems procesams, vykstantiems mūsų kūnuose jiems judant.
Šią dieną kviečiame visus stebėti atvirą Judesio Laboratorijos pamoką, o spalio 12 dieną, 12.30 val., sudalyvauti Judesio Laboratorijos atvirose šokio dirbtuvėse.

Pamoką ves Marius Pinigis.
Trukmė: 1 val. 30 min.
Vieta: 302 auditorija.

*****

19 val. Kazio Binkio teatro premjera. Kazys Saja „Šventežeris“.

Kazio Sajos „Šventežeris“ pradėtas statyti Nacionaliniame Kauno dramos teatre 1970 m. Buvo ir draudžiamas, ir koneveiktas, kol galiausiai supaprastinus spektaklio dekoracijas, buvo leistas vaidinti. Iki šiol suvaidintas 843 kartus.
Šventežeris gali pasirodyti kaip buitinis ir ganėtinai eilinis spektaklis, tačiau jame užkoduotos amžinai aktualios temos ir svarbiausia iš jų – meilė gimtai vietai. Spektaklis išsiskiria humoro, lyrizmo, grotesko derme ir anekdotinėmis situacijomis pagyvinta kalba.

Režisierius: Rimantas Štaras, scenografė Rimutė Skučienė.
Trukmė: 1 val. 30 min.
Vieta: Didžioji salė.

*****

Susitikime KKC.

*****

KKC / Kauno kultūros centras
Kęstučio g. 1, Kaunas.

Leave a Reply