Teatras Atviras ratas „PRAeis“ (rež. J. Tertelis) | Lietuvos teatrų pavasaris

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 24/04/2024
6:00 pm - 7:30 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Balandžio 21–28 dienomis Kaune jau 45-ąjį kartą vyks festivalis „Lietuvos teatrų pavasaris“! 🌷

Aštuonios festivalio dienos – devyni profesionalūs spektakliai.

Festivalio repertuaras: https://fb.me/e/gacIlBFwN

Festivalio organizatorius – Kauno kultūros centras / KKC

 

Apie spektaklį:

Monospektaklis visiems, mylintiems teatrą. Jeigu jums visada buvo smalsu, kaip aktoriai išmoksta tiek daug teksto, kaip aktoriai ne tik “įeina”, bet ir “išeina” iš vaidmens, koks jausmas yra vaidinti “gerą” spektaklį – aktorius, dramaturgas, režisierius Justas Tertelis savo monospektaklyje įtraukiančiai ir lengvai praskleidžia šiandieninio teatro pasaulio užkulisius.

Šis monospektaklis tęsia dramaturgo Justo Tertelio pirmosios pjesės “PRA – vienaveiksmė monopjesė pradedančiam aktoriui” temą, tik dabartiniame spektaklyje aktorius į teatro ir visuomenės santykius žvelgia nebe iš pradedančio, bet iš patyrusio – vidutinio amžiaus – teatro kūrėjo perspektyvos. Bendro dialogo su publika metu, įtraukiant ir kvestionuojant visuomenėje nusistovėjusių normų apie teatrą ir kultūrą temas, tyrinėjant paradoksalias kūrybos pasauliui būdingas situacijas, aktorius kviečia ne tik nusišypsoti bet ir paklausti savęs – kodėl mes šiandien vis dar einame į teatrą? Kokio teatro ir kultūros mums reikia šiandien?

Spektaklis tinka ir jaunesniems teatro mylėtojams, bet sukurtas žiūrovams nuo 33 m.

Bilietai: https://kakava.lt/renginys/teatras-atviras-ratas-praeis-rez-j-tertelis-lietuvos-teatru-pavasaris/7907/14521?fbclid=IwAR2aE2Tyw1MjqzUvupwhhVJtERQ1RifOUZQgqGkWiqelyOuxg6ZFXBfFoTA

Spektaklis bus rodomas KKC (Vytauto pr. 79, Kaunas)