ŽIEMOS EKRANAI: Įsimylėjusi Anais

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 06/02/2022
5:00 pm - 6:45 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Po metų pertraukos į Kauno kino ekranus sugrįžta prancūziško kino festivalis „Žiemos ekranai“.
 
Vasario 5–13 dienomis festivalis kvies pažintį įvairų ir visuomet autentišku žavesiu pasižymintį prancūzišką kiną: nuo nostalgiškų Simone Signoret, Jean-Paul Belmondo juostų iki šių dienų drąsių jaunųjų kūrėjų bandymų. Atnaujinę ne tik savo įvaizdį, bet kartu išsigryninę ir savo tikslą „Žiemos ekranai“ kino teatruose pristatys įdomiausių pradedančių prancūzų kūrėjų filmus, kuriuose – svarbiausias šių dienų aktualijas įvaizdinančios temos.
 
Originalus pavadinimas: Les Amours d’Anais
Šalis: Prancūzija
Metai: 2021 m
Žanras: Romantinė komedija
Trukmė: 98
Cenzas: N-16
Originalo kalba: prancūzų
Subtitrai: lietuvių ir anglų
Režisierius: Charline Bourgeois-Tacquet
Vaidina: Anaïs Demoustier, Valeria Bruni Tedeschi, Denis Podalydès
 

Nuolat mylinti ir įsimylinti trisdešimtmetė Anaïs lifte sutinka knygų leidėją Danielių, kuris, nieko nuostabaus, negali atsispirti jos nepažabojamam žavesiui. Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Anaïs sužino, kad Danieliaus žmona – garsi rašytoja Emilie. Rašytoja jauną moterį domina kur kas labiau, nei jos naujai iškeptas meilužis. Anaïs atkakli, ir padarys viską, kad susipažintų ir sugundytų savo geidžiamąją. Komedijos apie meilės trikampį neretai pavadinamos Prancūzų nacionaliniu kino žanru. Rizikingas sprendimas imtis banalios temos pasiteisina: filmas pulsuoja gaivia energija ir švenčia aistrą mylėti, jausti ir niekam nepriklausyti.

​​Charline Bourgeois-Tacquet (1986) studijavo literatūrą, mokėsi vaidybos ir kurį laiką dirbo knygų leidybos srityje. Kino pasaulyje pasisekimo sulaukė su savo antruoju trumpo metro filmu „Pavergta Paulina“ (2018), pristatytu Kanų kino festivalio „Kritikų savaitė“ programoje. Filmas pelnė apdovanojimus Clermont-Ferrand trumpametražių filmų festivalyje bei kituose tarptautiniuose renginiuose. Pilno metro debiutas „Įsimylėjusi Anais“ (2021) taip pat pristatytas Kanų „Kritikų savaitėje“.

Daugiau informacijos ir bilietai: https://www.kcromuva.lt/lt/ziemos-ekranai-isimylejusi-anais
 
DĖMESIO! Renginyje privaloma dėveti FFP2 lygio respiratorių.

Leave a Reply