ŽIEMOS EKRANAI: Sudie, kvailiai!

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 10/02/2022
8:00 pm - 9:30 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Po metų pertraukos į Kauno kino ekranus sugrįžta prancūziško kino festivalis „Žiemos ekranai“.
 
Vasario 5–13 dienomis festivalis kvies pažintį įvairų ir visuomet autentišku žavesiu pasižymintį prancūzišką kiną: nuo nostalgiškų Simone Signoret, Jean-Paul Belmondo juostų iki šių dienų drąsių jaunųjų kūrėjų bandymų. Atnaujinę ne tik savo įvaizdį, bet kartu išsigryninę ir savo tikslą „Žiemos ekranai“ kino teatruose pristatys įdomiausių pradedančių prancūzų kūrėjų filmus, kuriuose – svarbiausias šių dienų aktualijas įvaizdinančios temos.
 
Originalus pavadinimas: Adieu les Cons
Šalis: Prancūzija
Metai: 2020 m
Žanras: Romantinė komedija
Trukmė: 87
Cenzas: N-13
Originalo kalba: prancūzų
Subtitrai: lietuvių ir anglų
Režisierius: Albert Dupontel
Vaidina: Virginie Efira, Albert Dupontel, Michel Vuillermoz, Nicolas Marié
 

Sulaukusi 43-ijų, Siuzė Trappet išgirsta negailestingą diagnozę, ji serga nepagydoma liga ir gyveni jai liko vos keli mėnesiai. Nebeturinti ko prarasti, moteris ryžtasi paskutiniam išbandymui – surasti prieš daugybę metų įvaikinti atiduotą sūnų. Biurokratiniais labirintais klajojančią moterį likimas suveda su JB, darbo nustekentu programuotoju, ir Ponu Blin, aklu ligoninės archyvų darbuotoju. Nuostabą kelianti trijulė seka Siuzės sūnaus pėdsakais, ir jų nuotykių galėtų pavydėtų net rimčiausi veiksmo filmų herojai. Tai siautulinga vizuali opera, kurioje savo vietą randa ir lyriška istorija, ir absurdiškų situacijų komiškas tikrumas.

Režisierius, scenaristas, aktorius ir komikas Albert Dupontel (1964) karjerą kine pradėjo kaip aktorius, dirbo su Jacques Audiard, Gaspar Noé, Jean-Pierre Jeunet, Jean Becker ir kitais režisieriais. Dupontel režisūrinis debiutas „Bernie“ (1996) sulaukė didelės sėkmės Prancūzijoje. „Iki pasimatymo ten viršuje“ (2017) pelnė penkis „Cezario“ apdovanojimus, tarp jų ir geriausio režisieriaus. „Sudie, kvailiai!“ (2020) – tai jau septintas pilno metro filmas, įvertintas net septyniais „Cezario“ apdovanojimais ir pripažintas geriausiu metų filmu Prancūzijoje.

Daugiau informacijos ir bilietai: https://www.kcromuva.lt/lt/ziemos-ekranai-sudie-kvailiai
 
DĖMESIO! Renginyje privaloma dėveti FFP2 lygio respiratorių.

Leave a Reply