ŽIEMOS EKRANAI: Tralialia

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 05/02/2022
7:00 pm - 9:00 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories


Po metų pertraukos į Kauno kino ekranus sugrįžta prancūziško kino festivalis „Žiemos ekranai“.
 
Vasario 5–13 dienomis festivalis kvies pažintį įvairų ir visuomet autentišku žavesiu pasižymintį prancūzišką kiną: nuo nostalgiškų Simone Signoret, Jean-Paul Belmondo juostų iki šių dienų drąsių jaunųjų kūrėjų bandymų. Atnaujinę ne tik savo įvaizdį, bet kartu išsigryninę ir savo tikslą „Žiemos ekranai“ kino teatruose pristatys įdomiausių pradedančių prancūzų kūrėjų filmus, kuriuose – svarbiausias šių dienų aktualijas įvaizdinančios temos.
 
Originalus pavadinimas: Tralala
Šalis: Prancūzija
Metai: 2021 m.
Žanras: Muzikinė komedija
Trukmė: 120
Cenzas: N-13
Originalo kalba: prancūzų
Subtitrai: lietuvių ir anglų
Režisierius: Arnaud Larrieu, Jean-Marie Marrieu
Vaidina: Mathieu Amalric, Mélanie Thierry, Maïwenn, Denis Lavant, Bertrand Belin
 

Keturiasdešimtmetis gatvės muzikantas Tralialia Paryžiuje sutinka merginą, kuri prieš paslaptingai pranykdama palieka žinutę „Tik jokiu būdu nebūkite savimi“. O gal tai buvo tik sapnas? Smalsumo ir bundančių jausmų vedamas, muzikantas atsibasto į stebuklingais išgijimais garsėjantį Lurdą. Čia jį priglaudžia pagyvenusi moteris. Ji įsitikinusi, kad Tralialia – tai jos sūnus, prieš daugybę metų dingęs be žinos. Tralialia neatsispiria pagundai nebūti savimi ir įsilieja į naują šeimą ir gyvenimą. Darosi vis sunkiau atskirti prisiminimą nuo prasimanymo. Muzikinės komedijos žanre smagiai laviruojantys režisieriai į nenuspėjamą fantaziją sujungia stebuklus, neišsipildžiusias svajones, praeities kartėlį ir troškimą atitaisyti padarytas klaidas.

Brolių režisierių duetas Jean-Marie Larrieu (1965) ir Arnaud Larrieu (1966) kinu susidomėjo dar vaikystėje, senelio režisieriaus-mėgėjo dėka. Po filosofijos studijų režisavo keletą trumpametražių filmų, pirmasis pilno metro filmas „Vasaros pabaiga“ pasirodė 1999-aisiais. „Tapyti ar mylėtis“ (2005) buvo pristatytas Kanų kino festivalio konkursinėje programoje, „Dvidešimt viena naktis su Patti“ (2015) pelnė geriausio scenarijaus apdovanojimą San Sebastiano kino festivalyje. „Tralialia“ (2021) – tai pirmas režisierių kino miuziklas, kurio premjera įvyko Kanų kino festivalyje.

Daugiau informacijos ir bilietai: https://www.kcromuva.lt/lt/ziemos-ekranai-tralialia

DĖMESIO! Renginyje privaloma dėveti FFP2 lygio respiratorių.

Leave a Reply