2021 - 07 - 22 05:22

Atidaroma fotografės ir socialinių iniciatyvų autorės Agnės Papievytės fotografijos darbų paroda

Nuo liepos 27d. Kauno kultūros centre (Vytauto pr. 79), II aukšto fojė, pradės veikti Agnės Papievytės fotografijos darbų paroda „Atsimerkę“. Ši fotografijų ir istorijų serija yra tęstinio projekto „Randai“ dalis. Šiuo projektu autorė siekė apjungti emocinį ir išorinį pasaulius ir paskatinti skirtingus žmones pasakoti ir dalintis istorijomis, kurios yra ne tik kūno, bet ir sielos dalis.

Parodoje atgims trylikos žmonių išgyvenimai. Nuotraukose matomą apnuogintą vaizdą papildo pačių žmonių jautriai, labai atvirai, kartais komiškai, buitiškai ar tiesmukiškai papasakotos istorijos. Anot, Agnės ši paroda tai kvietimas priimti kiekvieno unikalumą: „Norime, kad išdrįstumėte atverti akis ir sielą – pamatytumėte ne tik žmonių randus, tačiau stengtumėtės suprasti, įsigilinti ir į galbūt kiek nepatogias, įvairius jausmus sukeliančias istorijas.“

Šis projektas yra Kauno Europos kultūros sostinės 2022 jaunimo programos dalis. Programa yra skirta sudaryti sąlygas kurti įvairias idėjas, jas realizuoti, įgalina jaunus žmones kurti šiuolaikinę kultūros sostinę.

Paroda veiks iki rugpjūčio 23 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

1
2