2021 - 08 - 26 02:26

Fotomenininkas Remigijus Čižauskas pristato nespalvotosios fotografijos ciklą „Miesto veidai“

Nuo rugpjūčio 26 dienos, Kauno kultūros centro antrojo aukšto fojė (Vytauto pr. 79) veiks fotomenininko Remigijaus Čižausko nespalvotoji personalinė fotografijų paroda „Miesto veidai“.

R. Čižauskas fotografuoti pradėjo dar besimokydamas mokykloje, šio pomėgio neapleido ir vėliau. Ilgą laiką menininkas svajojo turėti meno galeriją, kuri išsipildė, kai jis Kauno senamiestyje atidarė tatuiruočių studiją, kurios erdvėse taip pat nuolat vyksta įvairūs susitikimai su menininkais bei ekspozicijos.

Autorius kurį laiką gyveno ir kūrė Airijoje, šiuo metu gyvena ir kuria gimtąjame Kaune. R. Čižauskas yra keliaujantis fotomenininkas, jo fotografijose daug svetimų miestų vaizdinių, kuriuose susijungia tų šalių architektūros fragmentai, žmonių portretai bei jų ryšys su juos supančia aplinka. Fotografijų serija „Miesto veidai“ yra niuansuota, išryškinanti šešėlius, judesį ir fiksuojamų žmonių išraiškas. Kiekviena fotografija tai atskiras kultūrinis ir istorinis pasakojimas – kelionių patirties įprasminimas.

Parodą rengia Kauno kultūros centras ir VšĮ „Gabrielės meno galerija“

Paroda veiks iki rugsėjo 26 d.

Maloniai kviečiame.

1
2