2023 - 12 - 15 08:15

Gruodžio 20 d. mišrus choras „Kamertonas“ surengs ypatinga proga paženklintą šventinį koncertą

Gruodžio 20 d. balsais ir muzikos garsais įprasminsime Kęstučio Jakeliūno dvidešimties metų darbą su mišriu Kauno kultūros centro choru „Kamertonas“. 💐✨

Kviečiame atvykti ir pabūti drauge.

Koncertas vyks gruodžio 20 d. 18:00 val. Kauno kultūros centre

❄️ Renginys nemokamas! ❄️

//

Senajame testamente parašyta, kad Mozės ir izraelitų kelionė į pažadėtąją žemę tęsėsi 40 metų. Daug tai, ar mažai? Dirigentas Kęstutis Jakeliūnas Kauno kultūros centro chorą „Kamertonas“ muzikos keliais veda jau dvidešimt metų – didžiąją choro gyvavimo istorijos dalį. O tai – daug ar mažai?

Ar prasmingas kelias nuo Antonio Vivaldi „Gloria“ iki serijos kompaktinių plokštelių? Ar verta blaškytis tarp gastrolių Meksikoje ir koncerto atokaus Lietuvos regiono kultūros centre?
Ką tenka paaukoti vardan laimėto Grand Prix prestižiniame chorų konkurse ir kur slypi ta chorui pažadėtoji ar galbūt jau seniai atrasta žemė?

Atsakymus į šiuos klausimus skambant nuostabiai muzikai tikrai išgirsite jubiliejiniame koncerte, skirtame dirigento Kęstučio Jakeliūno darbo su choru „Kamertonas“ dvidešimtmečiui.

Koncerte dalyvaus Kauno kultūros centro mišrus choras „Kamertonas“ (meno vadovas ir dirigentas Kęstutis Jakeliūnas), pianistė Goda Palskytė-Mineikienė ir smuikininkė Ilona Klusaitė.

Koncertą ves ir dirigentą kalbins dainininkas Giedrius Prunskus.

1
2