2022 - 01 - 18 11:18

Kauno kultūros centre privati Artūro Slapšio kolekcija ir susitikimas su menininku

2022-uosius „Kauno – Europos kultūros sostinės” metus Kauno kultūros centras pasitinka su Artūro Slapšio privačios kolekcijos paroda „Bendravimas“. Parodos ekspozicijoje menininkas pristato šiuolaikinių Kauno dailininkų tapybos darbus. Kolekcijoje kurią sudaro virš 40 tapybos ir grafikos darbų dominuoja realizmas, impresionizmas, abstrakcija, simbolizmas.

Apie kolekciją: „Prieš 10 metų grįžau iš JAV ir Kaune suruošiau ne vieną savo parodą. Tuo metu susipažinau su Kauno menininkais, o su vienu jų – Vytautu Lagunavičiumi tapome gerais draugais. Pats ne tik dalyvavau parodose, bet ir lankiau kitų menininkų parodas. Neatsimenu, kokia proga Vytautas Lagunavičius padovanojo nedidelį savo kūrybos darbą. Nuo to viskas ir prasidėjo – po truputį pradėjau kolekcionuoti Kauno menininkų paveikslus. Negalėjau atsispirti pagundai. Man asmeniškai patinka įvairių krypčių menas, todėl kolekcijoje yra ir tapyba, ir grafika, ir pastelės. Visi kūriniai yra žymių Kauno menininkų. Tai nuoširdūs, draugiški ir, be abejo, talentingi žmonės. Esu jiems dėkingas. Be meno, mano galva, pasaulis būtų daug skurdesnis,“ – dalijasi A. Slapšys.

Autoriai: Vytautas Tamoliūnas, Marija Rastenienė, Vytautas Stasys Lagunavičius, Vilius Ksaveras Slavinskas, Edmundas Saldžius, Gintautas Vaičys, Romualdas Čarna, Raimundas Majauskas, Virginijus Kašinskas, Gintaras Pankevičius, Arvydas Martinaitis, Artūras Slapšys.

Artūro Slapšio privačios kolekcijos paroda „Bendravimas“ Kauno kultūros centro (Vytauto pr. 79) I ir II aukšto fojė veiks nuo sausio 13 dienos iki vasario 13 dienos. Parodos atidarymo renginys sausio 18 d. 17 val.

Įėjimas nemokamas, su Galimybių pasu. Be išankstinės registracijos.

Iki susitikimo parodos atidarymo renginyje!

1
2