2021 - 08 - 03 06:3

Kauno kultūros centre fotografijos konkurso „Yourope“ paroda

Fotografijos konkursas „Yourope“ – tai „15-ųjų ES išsiplėtimo metinių“ (en. „15th Anniversary of EU Enlargement“) projekto organizuojama paroda-konkursas, kurioje pristatomos tarptautinės komisijos išrinktos geriausios fotografijos, konkurso skelbta tema „Ką man davė Europos Sąjunga?“.

Konkurse dalyvauti buvo kviečiami įvairaus amžiaus žmonės (nuo 16+ m.) iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Konkurso užduotis – pateikti fotografiją, kurioje atsispindėtų kaip nuotraukos autorius jaučiasi būdamas Europos Sąjungos pilietis, ateities viltis ir lūkesčius.

„15-osios ES išsiplėtimo metinės“ (en. „15th Anniversary of EU Enlargement“) yra programos Europa Piliečiams remiamas projektas, kurio metu siekiama atkreipti gyventojų dėmesį į svarbų įvykį – 2004-aisiais metais įvykusį Europos Sąjungos išsiplėtimą, kai prie Sąjungos prisijungė itin daug valstybių, tame tarpe ir Lietuva.

Pagrindiniai projekto organizatoriai – Latvijos organizacija „World Our Home“ (lt. „Pasaulis – mūsų namai“). Projekte iš viso dalyvauja 4 organizacijos iš 4 Europos šalių – Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Lenkijos. Lietuvą atstovauja asociacija „Unique Projects“.

*Fotografijų parodoje bus eksponuojama tiek nugalėtojų, tiek kitų dalyvių fotografijos.

Paroda veiks nuo rugpjūčio 3 d. iki rugpjūčio 24 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

1
2