2021 - 10 - 05 11:5

Kauno kultūros centro 82-ojo sezono atidarymas

Kauno kultūros centras (KKC) sugrįžta su 82-ojo sezono atidarymo renginiais!
 
Kultūra gyvuoja ir gyvuos: prieš, per ir po pandemijos.
 
Sustojus ir užsisklendus pasauliui, o nežinomybei jau besitęsiant antrus metus, galėjome jausti bendrystės, kultūros ir jos renginių stoką bei iš naujo įvertinti tarpasmeninių ryšių svarbą. Ir vis dėl to, nors visų kasdienybę varžė karantinas, vyko nuotoliniai renginiai, virtualios parodos, edukacijos.
 
Šis nepaprastas laikotarpis parodė kultūros svarbą ir reikšmę krizių laikotarpiu. Kultūra padėjo atkurti bendrystės jausmą ir poreikį grįžti į viešąsias erdves bei aktyvų socialinį gyvenimą.
Kultūros poreikį pajautė ir išgyveno taip pat ir Kauno kultūros centras / KKC bei jo kolektyvai, o tai privertė mus susimąstyti, kokią dalį mūsų gyvenime užima kultūra.
 
Kodėl kultūra? Koks įvykis ar priežastys lemia polinkį kultūrai bei kūrybinio gyvenimo pasirinkimą?
 
Pradėdami 82-ąjį kūrybinį sezoną į šiuos klausimus atsakys KKC meno mėgėjų kolektyvų ir studijų vadovai…
 
PROGRAMA
 
SPALIO 14 D. KETVIRTADIENIS
// 11:00 Kazio Binkio teatro spektaklis vaikams „Drakonetas“., režisierė N. V. Žilinskienė. Didžioji salė.
// 18:30 Kazio Binkio teatro spektaklio premjera. „Šiurpūs įvykiai Pabališkių karčiamoje“, režisierė N. V. Žilinskienė. Didžioji salė.
 
SPALIO 15 D. PENKTADIENIS
// 17:00 Dailės studijai „Vaivorykštė“ – 75-eri! Parodos „Žmonės“ atidarymas. I a. fojė.
// 18:30 Liaudiškos muzikos koncertas „Daina ir šokiu – būkime kartu!“. Dalyvaus: liaudiškų šokių kolektyvai: „Suktinis“, „Ainiai“, „Šėltinis“, folkloro ansamblis „Gadula“, sutartinių giedotojų grupė „Sasutalas“, mišrus choras „Ainiai“. Didžioji salė
 
SPALIO 16 D. ŠEŠTADIENIS
// 12:00–18:00 Virtualios realybės (VR) turas „KKC–82“. Mažoji salė
// 15:00 Šokio valanda. Dalyvaus: neoklasikinio šokio teatras „Releve“, šokio studija „Šokio namai“, sportinių šokių klubas „Sūkurys“. Mažoji salė.
// 15:30 Foto studijos „Creo“ parodos „Eiga“ atidarymas. Mažoji salė.
// 16:00 Studijų valanda.
Kūrybinės tekstilės dirbtuvės „Mitinio Žvėries kilimas“ tekstilės studijoje „Gijų sodai“. 102 a. Garso performansas „Elektrodinamika“ elektroninės muzikos studijoje „Room 404“. 404 a.
// 18:00 Chorinės muzikos ir poezijos vakaras „…ir žodis užgimsta dainoj…“. Dalyvaus mišrūs chorai: „Gintaras“, „Diemedis“, „Kamertonas“, vyrų choras „Perkūnas“. Didžioji salė.
 
❗Dėl pasaulyje ir Lietuvoje susidariusios epidemiologinės situacijos, visi atidarymo renginių žiūrovai privalo užsiregistruoti čia: https://cutt.ly/JEKlAy0
 
‼️ Laikantis šiuo metu galiojančių saugumo reikalavimų bei rekomendacijų, visiems Kauno kultūros centro lankytojams privalomas ne tik Galimybių pasas ar jį atitinkantys dokumentai, bet ir nosį bei burną dengiančios kaukės ar kitos apsaugos priemonės.
Iki susitikimų renginiuose!
 
/ Visi atidarymo renginiai nemokami.
// Registracija: https://cutt.ly/JEKlAy0
/// Papildoma informacija tel. nr. +370 37 242605; + 370 37 320661
1
2