2021 - 06 - 18 01:18

Kviečiame vasarojančius vaikus į meninius užsiėmimus Kauno kultūros centre

Birželio 28– liepos 2 d. vyksiančioje pusiaudienio stovykloje dalyvių lauks pažintis su skirtingomis meno rūšimis – šokiu, teatru, muzika, vaizduojamąja ir taikomąja daile.

Per judesį mokysimės pažinti žmogaus kūno anatomiją, pajausti savo kūną, išreikšti savo emocijas, mintis ne žodžiais, o judesiais. Mokysimės improvizuoti ir kursime šokį kartu. Susipažinsime su skirtingų pasaulio tautų šokiais ir žaidimais. Išgirsime įdomių istorijų apie muzikos instrumentus ir kursime muzikos garsų apyrankę. Vyksime į ekskursiją po „Darbo rūmus“ ir dalyvausime viktorinoje. Kursime pasaką ir, pasitelkę stebuklingas teatro galias, čia pat virsime herojais Eksperimentuosime su šviesa, spalva ir vaizdu fotografijoje, tekstilėje ir tapyboje. Sužinosime, kaip valdyti garsą ir kurti elektroninę muziką.

Vadovai: Marius Pinigis, Andrius Morkūnas, Virginija Skiparienė, Rasa Butrimavičiūtė, Saulius Vilius Bartaška, Nida Vita Žilinskienė, Agnietė Janušaitė-Vitkūnienė, Sebastijonas Petkus, Mantas Mulokas.

Dienos užsiėmimai vyks nuo 10:00 iki 14:00 val.

Stovykla nemokama.

Stovykloje gali dalyvauti 10 vaikų. Dalyvių skaičius ribotas, tad prašome suskubti registruotis tel. +370 37 309662 arba el.p. a.vitkuniene@kaunokulturoscentras.lt

1
2