2021 - 04 - 14 01:14

Skirtingos Spalvos apie autizmą su Tomu Eicher-Lorka

Kauno kultūros centro draugai „Skirtingos Spalvos“ penktadienį 19 val. kviečia į virtualų pokalbį apie autizmą, kuris bus filmuojamas centro patalpose.

„Skirtingos Spalvos” nori skleisti žinią dar garsiau ir ruošia Jums neeilinį laidos formatą, kuriame išgirsite ne tik pagrindinio herojaus istoriją, bet ir įvairias diskusijas, pranešimus ir naudingus patarimus. 

Kiekviena liga turi savo spalvą ir šį kartą iniciatyvos laidoje dominuos šviesiai mėlyna, kuri simbolizuoja autizmo spektro sutrikimą. Dažnai klijuojamos etiketės, kad autistiški žmonės yra keisti ar jie negali turėti normalaus socialinio gyvenimo, nėra savarankiški. Tačiau stengdamiesi juos suprasti, mes visi kartu galime padėti jiems dėlioti jų gyvenimo dėlionę, griauti nusistovėjusius mitus bei stigmas.
 
Šį sutrikimą turintis Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai” narys Tomas Eicher-Lorka papasakos, kaip jam pavyko atrasti savo stipriąsias puses, kokia yra svarbi artimųjų ir specialistų pagalba bei kaip svarbu skleisti žinią, kad padėtum kitiems.
Pokalbyje taip pat dalyvaus VšĮ „Abos centras” steigėja ir vadovė Eglė Kairelytė-Sauliūnienė.
 
Laidos vedėjas – „Skirtingos Spalvos” iniciatorius Dalius Stankevičius.
 
1
2