Kūrybinės industrijos
Architektūros studija
Apie

Kauno kultūros centro architektūros studija – kūrybinės dirbtuvės, kuriose išbandomos įvairių architektūros moksle naudojamų medžiagų (kartono, betono, popieriaus, plastiko ir kitų) panaudojimo galimybės. Čia žodis „neįmanoma“ neegzistuoja. Vaikai supažindinami su architektūros pagrindais ir teorijomis, kviečiami eksperimentuoti, mokytis ir realizuoti savo fantazijas kuriant interjero objektus, maketus ar tiesiog kuriant kažką unikalaus ir neįprasto.

KKC studijai vadovauja Monika Kinderytė, kuri yra architektūros studijos „200M2“ komandos narė, „200M2“ nuo 2012 m. dirba su 1-12 klasių mokiniais, rengia edukacinius projektus ir kitas kūrybines veiklas. Komandos bagaže – projektai „Lietuva 2018 vaikų akimis“ ir „Kaunas 3000“, kurių metu jaunoji karta mokosi atlikti mažuosius architektūrinius projektus, bet ir tobulina įgūdžius kuriant vizualizacijas su bendraminčiais. Veiklų tikslas – keisti nusistovėjusią žmogaus ir gamtos bendrumo sampratą ir įrodyti, kad fantazijai ribų nėra.

Kontaktai
Monika Kinderytė
Kalendorius
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!