Dainavimas
Gintaras
Apie

Kauno kultūros centre mišraus choro „Gintaras” istorija prasidėjo jau 1936 m. Nuo 1976 m. kolektyvui vadovavo žymi choristė Leokadija Januškienė. Jai vadovaujant „Gintaras“ ne kartą pelnė prizines vietas respublikiniuose konkursuose: 1985-ais m. respublikiniame dainų šventės konkurse „Gintaras“ buvo pripažintas geriausiu mišriu choru Lietuvoje, o 2000-aisiais metais choras apdovanotas respublikine „Aukso paukštės“ nominacija „Ryškiausia Lietuvos žvaigždė“ už nuopelnus Lietuvos kultūrai. Nuo 2009-ųjų metų mišriam chorui „Gintaras“ vadovauja Jovita Kulakauskienė.

Choro repertuare rasime daug lietuvių liaudies dainų, lietuvių ir užsienio kompozitorių dainų a’capella (dainavimas be instrumentų pritarimo), klasikinės bei šiuolaikinės muzikos kūrinių. „Gintaro“ choras bendradarbiauja su Kauno simfoniniu orkestru bei solistais, su kuriais kartu yra atlikęs daug sudėtingos formos kūrinių, taip pat kiekvienais metais dalyvauja dainų šventėse, aktyviai koncertuoja Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Choras yra aplankęs nemažai pasaulio šalių, tarp jų: Vokietija, Gruzija, Bulgarija, Kuba, Prancūzija, Austrija, Kroatija, Italija, Lenkija, Čekija.

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
1
3
Kalendorius
event thumb
23 - Rugsėjis
Tomo Stanaičio tapybos darbų paroda „Miesto buvimas“
event thumb
23 - Rugsėjis
R. Čižausko fotografijos darbų paroda „Miesto veidai“
event thumb
24 - Rugsėjis
Tomo Stanaičio tapybos darbų paroda „Miesto buvimas“
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!