Šokis
Šokio namai
Apie

„Šokio namai“ – KKC vykdoma meninė, edukacinė veikla, orientuota į šiuolaikinio šokio ir profesionalaus performatyvaus scenos meno sklaidą, šokio profesionalų, mėgėjų bei visų šokiu besidominčių žmonių telkimą Kaune. Studijoje vyksta šiuolaikinio šokio asociacijos pamokos, vystoma judesio laboratorija, organizuojami vaikų šokio užsiėmimai, plėtojama rezidencijų programa, siekiama integruoti įvairias visuomenes dalis, įtraukiant kuo platesnį ratą žmonių ir taip laužyti nusistovėjusį požiūrį, kad judesys ar šokis skirtas tik jauniems ir sveikiems žmonėms.

Už „Šokio namų“ veiklą atsakingas Marius Pinigis – ilgametis Kauno šokio teatro „Aura“ šokėjas, šiuo metu intensyviai kuriantis ir šokantis savarankiškai įvairiuose projektuose, savo kūrybą sėkmingai pristatantis ne tik Lietuvoje, bet pasaulyje. Išnaudodamas savo ilgalaikę patirtį šokio lauke tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kūrėjas siekia vienyti kitus Kaune veikiančius, šokančius ir kuriančius šokėjus, choreografus ir visuomenę, juos integruoti į plačios apimties veiklą, susietą su šiuolaikinio šokio sklaida Kauno mieste ir už jo ribų.

Kontaktai
Marius Pinigis
+370 675 40494
1
1
Kalendorius
event thumb
21 - Rugsėjis
𝕍𝕚𝕕𝕖𝕠𝕘𝕣𝕒𝕞𝕠𝕤: Filmų programa "Videovaizduotė"
event thumb
25 - Rugsėjis
𝕍𝕚𝕕𝕖𝕠𝕘𝕣𝕒𝕞𝕠𝕤: Feedback (rež. Simona Žemaitytė)
event thumb
27 - Rugsėjis
𝕍𝕚𝕕𝕖𝕠𝕘𝕣𝕒𝕞𝕠𝕤: Metahaven. Eurasia (Questions on Happiness)
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!