Šokis
Šokio namai
Apie

„Šokio namai“ – KKC vykdoma meninė, edukacinė veikla, orientuota į šiuolaikinio šokio ir profesionalaus performatyvaus scenos meno sklaidą, šokio profesionalų, mėgėjų bei visų šokiu besidominčių žmonių telkimą Kaune. Studijoje vyksta šiuolaikinio šokio asociacijos pamokos, vystoma judesio laboratorija, organizuojami vaikų šokio užsiėmimai, plėtojama rezidencijų programa, siekiama integruoti įvairias visuomenes dalis, įtraukiant kuo platesnį ratą žmonių ir taip laužyti nusistovėjusį požiūrį, kad judesys ar šokis skirtas tik jauniems ir sveikiems žmonėms.

Už „Šokio namų“ veiklą atsakingas Marius Pinigis – ilgametis Kauno šokio teatro „Aura“ šokėjas, šiuo metu intensyviai kuriantis ir šokantis savarankiškai įvairiuose projektuose, savo kūrybą sėkmingai pristatantis ne tik Lietuvoje, bet pasaulyje. Išnaudodamas savo ilgalaikę patirtį šokio lauke tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kūrėjas siekia vienyti kitus Kaune veikiančius, šokančius ir kuriančius šokėjus, choreografus ir visuomenę, juos integruoti į plačios apimties veiklą, susietą su šiuolaikinio šokio sklaida Kauno mieste ir už jo ribų.

 

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
1
1
Kalendorius
event thumb
27 - Sausis
Kauno dailininkai: „Bendravimas“ | Privati Artūro Slapšio kolekcija
event thumb
28 - Sausis
Kauno dailininkai: „Bendravimas“ | Privati Artūro Slapšio kolekcija
event thumb
28 - Sausis
Premjera! Spektaklis „Šiurpūs įvykiai Pabališkių karčiamoje“
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!