Šokis
Šokių kolektyvas „Ainiai“
Apie

Pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Ainiai“ pavadinimą gavo daugiau nei prieš 20 metų, tačiau tautinių šokių mėgėjai susibūrė gerokai anksčiau – 1968 m. Nuo įkūrimo kolektyvui vadovavo choreografai K. Motuza, V. Maulius, L. Rekašienė, Z. Sliesoriūnas, E. Pabrėžaitė, o nuo 2018 m. naujuoju „Ainių“ vadovu tapo Darius Žilinskas. Kolektyvo sudėtyje daugiausia šeimų poros, kurios prasmingai leidžia laiką kartu, dalyvauja įvairiuose konkursuose bei šventėse. „Ainių“ nariams šis kolektyvas – neatsiejama gyvenimo dalis, o Kauno kultūros centras – antrieji namai.

Per 50 veiklos metų „Ainiai“ surengė daugybę pasirodymų, dalyvavo peržiūrose, konkursuose, festivaliuose, Pasaulio lietuvių Dainų šventėse, šoko įvairiuose Kauno miesto renginiuose. Žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas sukaupė gausų draugų ir bendraminčių būrį – „Ainiai“ ne tik vyksta koncertuoti į svečias šalis, tačiau ir patys kviečia juos į savo rengiamą, jau tradicija tapusį festivalį „Ei, senoliai, patrepsėkim“, kuris pirmą kartą buvo surengtas 1998 metais.

Užsiėmimų lankymas nemokamas.

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
1
2
Kalendorius
event thumb
30 - Birželis
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
event thumb
01 - Liepa
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!