Šokis
Sūkurys
Apie

Sportinių šokių klubas „Sūkurys“ įkurtas 1963 m. tuometiniuose Kauno profsąjungų kultūros rūmuose. Pirmasis klubo vadovas buvo inžinierius T. Petreikis, vadovavęs „Sūkuriui“ dešimt metų. Nuo 1974 m. sportinių šokių klubo vadovais tapo Jūratė ir Česlovas Norvaišos. Jų vadovaujamas „Sūkurys“ pirmasis užmezgė kontaktus su Tarptautine šokių federacija ir pirmieji Lietuvoje pradėjo garsinti šokius kaip sportą dar iki Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo.

Sportinių šokių klube „Sūkurys“ išaugo ne viena pasaulio sportinių šokių čempionų pora. „Sūkurio“ klubo nariai kasmet Respublikos čempionatuose iškovoja ne vieną Lietuvos čempionų titulą. 1965 m. „Sūkurys“ inicijavo ir pradėjo organizuoti Lietuvoje pirmąjį tarptautinį šokių konkursą „Gintarinė pora“. Už nuopelnus Lietuvos sportui Jūratė ir Česlovas Norvaišos apdovanoti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino IV laipsnio ordinais, o „Sūkurio“ sportinių šokių klubas, 2013 m. minėjęs savo kūrybinės veiklos 50-metį,  buvo ne kartą apdovanotas Lietuvos Vyriausybės garbės raštais už sportinių šokių populiarinimą ir pasiektus rezultatus.

Užsiėmimų lankymas nemokamas.

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
Kalendorius
event thumb
21 - Sausis
Kauno dailininkai: „Bendravimas“ | Privati Artūro Slapšio kolekcija
event thumb
22 - Sausis
Dirbtuvės „Mitinio Žvėries kilimas“
event thumb
22 - Sausis
Šokio dirbtuvės ir šokio pasirodymas „Šiuolaikiniai herojai"
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!