Šokis
Sūkurys
Apie

Sportinių šokių klubas „Sūkurys“ įkurtas 1963 m. tuometiniuose Kauno profsąjungų kultūros rūmuose. Pirmasis klubo vadovas buvo inžinierius T. Petreikis, vadovavęs „Sūkuriui“ dešimt metų. Nuo 1974 m. sportinių šokių klubo vadovais tapo Jūratė ir Česlovas Norvaišos. Jų vadovaujamas „Sūkurys“ pirmasis užmezgė kontaktus su Tarptautine šokių federacija ir pirmieji Lietuvoje pradėjo garsinti šokius kaip sportą dar iki Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo.

Sportinių šokių klube „Sūkurys“ išaugo ne viena pasaulio sportinių šokių čempionų pora. „Sūkurio“ klubo nariai kasmet Respublikos čempionatuose iškovoja ne vieną Lietuvos čempionų titulą. 1965 m. „Sūkurys“ inicijavo ir pradėjo organizuoti Lietuvoje pirmąjį tarptautinį šokių konkursą „Gintarinė pora“. Už nuopelnus Lietuvos sportui Jūratė ir Česlovas Norvaišos apdovanoti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino IV laipsnio ordinais, o „Sūkurio“ sportinių šokių klubas, 2013 m. minėjęs savo kūrybinės veiklos 50-metį,  buvo ne kartą apdovanotas Lietuvos Vyriausybės garbės raštais už sportinių šokių populiarinimą ir pasiektus rezultatus.

Užsiėmimų lankymas nemokamas.

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
Kalendorius
event thumb
30 - Birželis
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
event thumb
01 - Liepa
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!