Trečiojo amžiaus universitetas
Apie

Trečio amžiaus universiteto Kauno apskrities filialas savo veiklą praėjo 1999 m. rudenį. Tai savarankiška, laisvanoriška visuomeninė organizacija (nuo 2004 m. asociacija) savo veikla siekianti gerinti vyresniojo amžiaus žmonių integraciją į visuomenę, skatinti jų turiningą ir produktyvų gyvenimą, kelianti žinių ir kultūrinį lygį. Universitetas organizuoja neformalųjį švietimą, tenkina nuolatinio lavinimosi poreikį. Norinčių mokytis, plėsti akiratį ar kitaip realizuoti savo  gebėjimus skaičius kasmet auga. Šiuo metu universitetą lankančiųjų skaičius iki 1500 narių.

Veikla organizuojama akademiniu principu. Universiteto lankytojai lanko Teologijos, Teisės, Literatūros, Teatro ir muzikos, Sveikatos, Istorijos, Dizaino, Anglų kalbos, Dailės, Turizmo ir laisvalaikio organizavimo, Kultūros ir švietimo istorijos, Kėdainių humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetus. Fakultetuose mokymo programas, atsižvelgiant į klausytojų pageidavimus, organizuoja dekanai, paskaitas, seminarus, diskusijas veda aukštųjų mokyklų lektoriai, medikai, teisininkai, teologai, muziejininkai, menininkai, politikai, vyksta susitikimai su kultūros ir meno žmonėmis.

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
Kalendorius
event thumb
23 - Rugsėjis
Tomo Stanaičio tapybos darbų paroda „Miesto buvimas“
event thumb
23 - Rugsėjis
R. Čižausko fotografijos darbų paroda „Miesto veidai“
event thumb
24 - Rugsėjis
Tomo Stanaičio tapybos darbų paroda „Miesto buvimas“
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!