Tapyba
Vaivorykštė
Apie

Dailės studija „Vaivorykštė“ – viena seniausių meno studijų KKC, įkurta dar 1946 m. Dailininkų mėgėjų būris užsiima estetinių auklėjimų, meno pažinimu, profesinių meno įgūdžių ugdymu ir saviraiškos tobulinimu. Studijos lankytojai – įvairaus amžiaus, profesijų ir išsilavinimo žmonės. Čia jie ateina žinodami, kad gali laisvai išreikšti savo gebėjimus, mintis ir emocijas ant popieriaus lapo ar drobės. Kūrybiniai darbai atliekami ne tik studijoje, bet ir gamtoje – geru oru organizuojami meno plenerai ir kitos išvykos.

Studijos narių sukurti darbai yra eksponuojami įvairiose parodose Kaune ir Kauno rajone. Per metus surengiama apie dešimt bendrų studijos narių ar personalinių parodų. Studijai nuo įkūrimo vadovavo patyrę dailininkai profesionalai. Pirmas studijos vadovas buvo dailininkas J. Buračas. Vėliau dailininkai J. Janulis, B. Grigas, G. Kuprytė, J. Tenzegolskienė, A. Lukštas, N. Liutkevičienė, J. Dovydaitytė, o nuo 1961 m. iki 2011 m. E. Survila. Nuo 2012 m. – Asta Vandytė, nuo 2017 m. – Agnietė Janušaitė-Vitkūnienė.

Užsiėmimų lankymas nemokamas.

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
Kalendorius
event thumb
30 - Birželis
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
event thumb
01 - Liepa
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!