Šokis
Releve
Apie

Neoklasikinio šokio teatras (klasikinio šokio ir modernių elementų jungtis) „Releve“ susibūrė 1989 m. vadovaujant šokėjai R. Butrimavičiūtei. „Releve“ teatre subrandinta ne viena gabių šokėjų karta. Pirma šokėjai išmokomi klasikinio šokio pagrindų ir tik tada, naudojant sudėtingą šokio stilistiką, kuriamos choreografinės kompozicijos. Šis neoklasikinio šokio teatras originalus tuo, kad siekia klasikinio šokio pagrindus sujungti su modernaus šokio išraiškos stiliumi – mintys, jausmai ir emocijos žiūrovui perduodami kūno kalba.

1992 m. „Releve“ surengė savo pirmąjį jaunimo festivalį „Šoku Tau“, kuris tapo tradicine šokio švente. Neoklasikinio šokio teatras „Releve“ per metus paruošia ne tik naują programą festivaliams ar konkursams. Jie skiria laiko ir labdaros renginiams, kurie vyksta Kauno neįgaliųjų renginyje Sporto halėje, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje, Klaipėdos menų fakulteto salėje, Neringos meno mokykloje. Taip pat dalyvauja įvairiuose vietiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, šokių festivaliuose ir kt.

Kontaktai
Rasa Butrimavičiūtė
+370 601 90257
1
5
Kalendorius
event thumb
24 - Lapkritis
M. Camoletti komedija „Prancūziškos skyrybos“. Panevėžio Juozo Miltinio teatras.
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!