Dainavimas
Sasutalas
Apie

Skirtingo amžiaus sutartinių giedotojų grupė „Sasutalas“ susibūrė 2008 m. Grupė tęsia senąsias sutartinių giedojimo tradicijas, kai giedodavo vienos, taip pat greta gyvenančios artimos šeimos, ar gerai sutariančios moterys. „Sasutalas“ atlieka skirtingų giedojimų būdų sutartines. Kai kurios iš jų turi net savo specifinius šokius, tad dainuojant galima ir šokti. Repeticijų metu moterų ansamblis tobulina vokalinius sugebėjimus, mokosi vokalinių ir instrumentinių sutartinių, rengia įvairias koncertines programas. Ypač daug laiko ir dėmesio skiria sutartinių įrašų klausymui ir analizei.

Vadovas Andrius Morkūnas. Dalyvauja pagrindiniuose ir svarbiausiuose Kauno ir Lietuvos folkloro renginiuose. Grupė rengia daug bendrų renginių su folkloro ansambliu „Gadula“ ir Vandžiogalos folkloro ansambliu „Griežlė“, itin glaudžiai bendradarbiauja su Raudondvario folkloro ansambliu „Piliarožė“ ir VDU folkloro ansambliu „Linago“, o vadovas palaiko draugiškus santykius su daugeliu kolegų ir svarbiausiomis etnokultūrinėmis institucijomis.

Užsiėmimų lankymas nemokamas.

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
Kalendorius
event thumb
30 - Birželis
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
event thumb
01 - Liepa
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!