Šokis
Šėltinis
Apie

Vaikų liaudiškų šokių kolektyvas „Šėltinis“ savo kūrybinės veiklos pradžią skaičiuoja nuo 1938 m. Pradžioje, pokario laikotarpiu, vaikai buvo mokomi šokti klasikinį baletą ir atlikti choreografines kompozicijas, tačiau vėliau mažieji šokėjai įsisavino įvairius istorinius šokius, mokėsi pasaulio tautų šokių. Liaudiškų šokių kolektyvo vaikai mokomi mylėti ne tik lietuvišką šokį, bet gerbti bei puoselėti tautinio meno tradicijas, nacionalinius kostiumus, pažinti savo krašto papročius, augti dorais, sąmoningais piliečiais.

Nuo 1985 metų, kolektyvui vadovaujant Virginijai Skiparienei, „Šėltinis“ tapo vaikų liaudiškų šokių kolektyvu ir žiūrovams pristato tik lietuviškus tautinius šokius, folklorinius ratelius ir žaidimus, puoselėja tautiškumo autentiką bei sceninio šokio tradicijas. Kolektyvas nuolat koncertuoja įvairiuose Kauno renginiuose, yra visų Lietuvos ir Pasaulio lietuvių dainų ir šokių švenčių dalyvis. „Šėltinio“ koncertiniai maršrutai pasiekė daugelį Europos šalių, vaikai koncertavo Lenkijoje, Latvijoje, Vengrijoje, Ukrainoje, Estijoje, Italijoje, Turkijoje, Kroatijoje. Vyksta į  edukacines keliones Lietuvoje bei užsienyje.

Užsiėmimų lankymas nemokamas.

Kontaktai
Kauno kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir studijų kuratorius Saulius Vilius Bartaška
+370 37 324130
1
4
Kalendorius
event thumb
30 - Birželis
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
event thumb
01 - Liepa
Nemokama vasaros pusiaudienio stovykla vaikams
Naujienos
Naujienlaiškis
Užsisakykite ir kievkieną savaitę gaukite Kauno kultūros naujienas į savo elektroninio pašto dėžutę. Būk arčiau kultūros!