Kauno kino festivalio Kino klubas pristato: „Plaustas“

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 19/09/2019
7:00 pm - 8:30 pm

Location
KKC / Kauno kultūros centras

Categories No Categories


Kauno kino festivalio Kino klubas pristato 2018–tųjų metų Tarptautinis Kauno kino festivalis žiūrovų mylimiausią filmą – „Plaustas“ ✨

Švedija, Danija, JAV, Vokietija, 2018 m., dokumentinis, 97 min., anglų, prancūzų, vokiečių, švedų, ispanų, japonų k. su lietuviškais subtitrais, N-16.

1973 – jų vasara. Skirtingų religijų, kultūrų, tautybių vyrai ir moterys leidžiasi į 3 mėnesių nuotykį plaustu per Atlanto vandenyną. Prasidėjus šiai kelionei, kelio atgal nėra… Šis mokslinis eksperimentas buvo inicijuotas antropologo Santiago Genovés, su tikslu ištirti smurto prigimtį ir seksualinio potraukio dinamiką. Visi įgulos nariai buvo atrinkti siekiant tokio religijų, lyčių ir tautybių mišinio, kuris tik skatintų trintį.

Praėjus 40 metų, filmo kūrėjai pristato unikalią ekspedicijos archyvinę medžiagą ir subūrę išlikusius jos dalyvius, kviečia atvirai prabilti apie tai, kas iš tiesų vyko viename keisčiausių visų laikų socialinių eksperimentų.

✨ REMĖJAI:
Lietuvos kino centras.

✨ PARTNERIAI:
KKC / Kauno kultūros centras, Kauno diena.

? INFORMACIJA APIE BILIETUS:
Bilieto kaina – 4 eur.
Moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia, pateikus lengvatą įrodantį pažymėjimą – 3 eur.

Bilietus galima įsigyti TIKETA platinimo taškuose (taikomas papildomas aptarnavimo mokestis) ir renginio vietoje 1 val. iki seanso pradžios.

Bilietus galite įsigyti: https://bit.ly/2lWnMkY

Leave a Reply