Kauno kino festivalio kino klubas // Turbūt tai rojus

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 07/11/2019
7:00 pm - 8:30 pm

Location
Tarptautinis Kauno kino festivalis

Categories No Categories


Publikos pamiltas 12-ojo Kauno kino festivalio atidarymo filmas kartojamas paskutinį kartą ❗️

Režisierius Elia Suleiman pabėga iš Palestinos ieškodamas kitų namų. Nors jis paliko Palestiną, pati šalis vis dar jo širdyje – naujo gyvenimo pažadas virsta klaidų virtine. Kur jis bekeliautų – nuo Paryžiaus iki Niujorko – kažkas jam vis primena apie namus. Elia Suleiman bando išspręsti identiteto, tautybės ir priklausomybės dilemas vis klausdamas „Tai kur tie namai“?

Šiemet Specialiuoju Kanų žiuri prizu apdovanotame filme režisierius tęsia pokalbį apie jau ne vienerius metus jį dominančias temas: klasių ir ekonomikos atotrūkį, migraciją, nerimą ir smurtą. Pagrindinis filmo veikėjas, palestinietis, kurį vaidina pats Suleimanas, keliauja stebėdamas supančio pasaulio absurdą ir neįtikėtiną chaosą. „Turbūt tai rojus“ herojus keliauja į Paryžių ir Niujorką, norėdamas savo akimis įsitikinti, ar tikrai visame pasaulyje viskas taip pat keista ir sudėtinga kaip namuose.

Prancūzija, Kataras, Vokietija, Kanada, Turkija, Palestina, 2019 m., komedija, 97 min., anglų, prancūzų, arabų k. su lietuviškais subtitrais, V

INFORMACIJA APIE BILIETUS
? Bilieto kaina – 4 eur.
? Moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia,
pateikus lengvatą įrodantį pažymėjimą – 3 eur.
? Bilietus galima įsigyti TIKETA platinimo taškuose (taikomas papildomas aptarnavimo mokestis) ir renginio vietoje 1 val. iki seanso pradžios.

Tarptautinio Kauno kino Kino klubo renginius remia Lietuvos kino centras. Partneriai: Kauno kultūros centras, „Kauno diena“.

Leave a Reply